نمناک سرگرمیگوناگون مواد مخدر توهم زا مرد جوان را 14 متر بالا برد!! + ویدئو
توهم مصرف مواد مخدر ، توهم مصرف مواد مخدر
مرد جوان بعد از مصرف مواد مخدر توهم زا کنترل رفتار خود را از دست داد و با خیال پرواز و رسیدن به ارتفاع بالا رفت.

 گیر کردن مرد جوان در ارتفاع 14 متری بعد از مصرف مواد مخدر 

مصرف مواد مخدر و اعتیاد آور،می توانند در روحیات ، منطق و کارهایی که فرد در طول روز انجام می دهد به شدت تاثیر گذار واقع شوند.حتی گاهی اوقات فرد مصرف کننده،ممکن است به دلیل مصرف بیش از حد این مواد کاملا مضر و مرگبار باعث مرگ خودشان یا چندین نفر دیگر شوند که امروزه تبدیل به یک معضل مهم در سطح جهان شده است ، مصداق این گفته را در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده خواهید کرد.
روز گذشته ، تعداد زیادی تماس از منطقه وست میدلند واقع در بریتانیا با آتش نشانی شد که آنها گزارش دادند که یک مرد جوان به علت مصرف مواد مخدر از تیر چراغ برق بالا رفته است وبه همین علت،مامورین آتش نشانی پس از مدتی در محل گزارش شده حاضر شدند.
پس از کمی دست و پا زدن مرد جوان بر روی تیر چراغ برق،نهایتا در ساعت 11 شب توسط کمک مامور آتش نشانی پایین آورده شد و یک ساعت بعد از این که حال او بهبود یافت ، او را به بیمارستان برای درمان منتقل کردند . تصاویر و فیلم های زیادی از این صحنه توسط مردم محلی ثبت و ضبط شده است و اغلب آنها نیز در صفحات مجازی با دوستانشان به اشتراک گذاشتند که در طی چند ساعت ، هزاران کاربر این ویدئو شوکه کننده را مشاهده کردند و به آن واکنش نشان دادند.

ویدئوی رفتار عجیب و غریب مردی بعد از مصرف مواد مخدر توهم زا

 

گیر کردن مرد جوان در ارتفاع 14 متری + فیلم

مواد مخدر توهم زا مرد جوان را 14 متر بالا برد!! + ویدئو
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف