مرد جوان آتش نشان طی اقدامی بسیار عجیب و باورنکردنی، به علت سر رفتن حوصله اش تصمیم به آتش زدن چند مکان را گرفت.

آتش نشانی به اتهام ایجاد حریق در دوخانه به پلیس معرفی شد

 جوانی 19 ساله با راه اندازی پنج حریق ، شرارت جنایی و به خطر انداختن جان افراد در آتش سوزی در عرض یک هفته یکی پس از دیگری تیتر خبر گزاری ها شد .

رایان بعنوان آتش نشان داوطلب در غرب پنسیلوانیا خدمت می کرد اما دستگیر شد و متهم به آتش سوزی عمدی در ماه گذشته شد. به گزارش WPXI ، با توجه به این شکایت، دوربین های امنیتی نزدیک ، یک مرد که اندکی پس از آتش دوم در حال دویدن به سمت سالن آتش بود را نشان دادند.

"لابهام "بعدا اعتراف کرد که خودش عمدا در محل های گزارش شده اقدام به ایجاد آتش سوزی کرده است و به بازجویان گفته است که او این کار را انجام داده چون حوصله اش سر رفته بوده اما هیچ آسیبی در هر دو آتش سوزی گزارش نشده است. او از ایستگاه آتش نشانی داوطلب شماره 4 به حالت تعلیق در آمده است تا رای نهایی در مورد او صادر شود.

کار عجیب یک آتش فشان

آتش زدن محلی توسط یک آتش فشان 

وکیل لابهام کیسی وایت گفت:" او مرد جوانی است که آینده ای روشن و امیدوارکننده دارد ولی متاسفانه کمی عصبی است. او در ادامه گفت:" این پرونده به دست پلیس رسیده است. به منظور بررسی دقیق و نحوه ارتکاب و شرایط پیرامون ، ما قادر به انجام این کار در این موقعیت نیستیم."

آتش فشانی که در چند محل را آتش زده است

آتش فشانی که در محل های مختلف آتش سوزی کرده است

این اولین بار نیست که چنین موردی گزارش می شود و طبق گزارشات سال گذشته گزارش شد که سه آتش نشان آلمانی شغل خود را دوست داشتند، بنابراین آن ها به خاطر لذت بردن و انجام عملیات شروع به آتش سوزی می کردند.

 

کار احمقانه مرد آتش نشان به دلیل سر رفتن حوصله اش!

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
نظرات
وبگردی