نمناک سرگرمیدیدنی ها کار عجیب و باورنکردنی مرد هندی با دست راستش! + عکس
کار عجیب ، حرکت عجیب
تصویر عجیبی که در ادامۀ این مطلب مشاهده میکنید تصویری از یک مرد هندی می باشد که این مرد 38 سال دست راست خود را بالا نگه داشته است.

کار عجیب مرد هندی

مطمئنآ از عجایب دنیا خبرهای زیادی به گوشتان رسیده خبرهایی که خیلی باورنکردنی و عجیب و غریب به نظر هر بیننده ای می رسد،عمار بهاراتی مرد هندی یکی از همین عجایبی است که ماجرای آن را به همراه عکسی در ادامه ملاحظه می کنید وی که ادعا کرده دست راستش را از سال 1973 تاکنون که حدود 38 سال می گذرد بالا نگه داشته و هنوز پایین نیاورده است.

دست وی سمبلی برای پرستشگران "شیوا" در سراسر هند شده است و برای رهاسازی خویش بازوی دست خود را بالا نگه داشت و پس از 38 سال بازوی خود را همچنان بالا نگه داشته است و حتی اگر خودش هم بخواهد نمی تواند دستش را پایین بیاورد و یا حتی استفاده ای از دستش بکند.

کار عجیب

آنها ادعا کرده اند این کار صرفا یک عمل جسمی نیست و با رنج و درد فراوانی همراه بوده است به همین دلیل هم بازویش کاملا لاغر است و در حالت عجیبی قرار گرفته است.
در انتهای این بازوی بالا نگه داشته ناخن هایی را می توانید ببینید که به دلیل گرفته نشدن بلند شده و در هم پیچیده اند.

کار عجیب ، کار عجیب مرد هندی با دست راستش

کار عجیب و باورنکردنی مرد هندی با دست راستش! + عکس
: امتیاز : 2.9 تعداد رای : 53
برگرفته از صراط - / ل
این مطلب مفید بود ؟
31 22
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف