نمناک سرگرمیگوناگون پزشک 102 ساله ای که روزی 10 ساعت کار می کند +تصاویر
کار پزشک ، پیرترین دکتر
ادامه کار پزشکی که بیش از 100 سال سن دارد برای درمان بیماران ریشه در علاقه ای دارد که او را توانمند به داشتن ساعت کاری بالا می سازد.

پزشک 102 ساله همچنان بیماران را درمان می کند

پیرترین پزشک پونا در هند بیش از 100 سال سن دارد اما برای درمان بیماران همیشه پرانرژی و سرزنده است ، این پزشک سالهاست که برای درمان 30 دلار هزینه دریافت می کند.
Pune's Oldest Doctor Is 102-Year-Old. Yet He Works Tirelessly And Charges Patients Only Rs 30
کار پزشک پیر

عکس پزشک 102 ساله ای که همچنان کار می کند 

پزشک 102 ساله که روزی 10 ساعت کار می کند

پیرترین پزشک در هندوستان که سالهاست برای درمان به روستاهای این کشور سفر می کرده است حالا بعد از عبور از سن 100 سالگی همچنان روزی 10 ساعت کار کرده و هنوز قصد بازنشسته شدن ندارد.
دکتر "بالوات گاتپاندی" در گفتگو با Hindustan Times گفت :پزشک بودن یکی از خارق العاده ترین کارهای دنیاست ، زمانی که شما بهترین خدمات را برای نجات یک انسان در دست دارید پس نباید آن را به این راحتی کنار گذاشته و دور شوید.آرزو دارم تا زمانی که زنده هستم بتوانم بیماران را درمان کنم و البته از این راه امورات زندگی خود را به راحتی بگذرانم. او که خود را فردی پرکار می داند در ادامه گفت :به هیچ عنوان نمی توان بیکار بنشینم و زمانی که فردی برای درمان مراجعه نمی کند کتاب های پزشکی را مطالعه می کنم.
کار پزشک

10 ساعت کاری برای پیرترین پزشک 

 او راز سلامتی و سرزندگی اش را رژیم غذایی مناسب و ورزش عنوان کرده است و می گوید:قانون یک سیب در روز را رعایت می کنم و برای دور بودن از هر نوع بیماری به تغذیه و ورزش اهمیت می دهم.

پزشک 102 ساله ای که روزی 10 ساعت کار می کند +تصاویر

پزشک 102 ساله ای که روزی 10 ساعت کار می کند +تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف