نمناک ورزشفوتبال کاسیاس رکورد کلین شیت را شکست
کاسیاس ، ایگر کاسیاس
رکورد کلین شیت (بسته نگه داشتن دروازه در یک بازی) توسط ایکر کاسیاس دروازه بان تیم فوتبال رئال مادرید در بازی مقابل اسپانیول شکسته شد.

ایگر کاسیاس دروازه بان رئال مادرید در شبی که تیمش با پیروزی مقابل اسپانیول به نیمه نهایی کوپا دل ری(جام حذفی اسپانیا) رسید رکوردزنی کرد.

ایکر کاسیاس دروازه بان رئال مادرید

رکوردزنی این دروازه بان اسطوره ای به کلین شیت(بسته نگه داشتن دروازه در یک بازی) پیوسته مربوط می شود. او از لحاظ بسته نگه داشتن دروازه به طور پیوسته رکورد جدیدی از خود بر جای گذاشت تا در صدر فوتبال اسپانیا قرار بگیرد. با کلین شیتی که کاسیاس مقابل اسپانیول انجام داد او تعداد دقایقی را که گل نخورده است به 682 دقیقه رساند. رکورد قبلی در دستان 'بیو' بود که در فصل 1995-1994 رکورد 658 دقیقه را ثبت کرد.
ایکر کاسیاس محصول تیم های پایه رئال مادرید است و از فصل 91-1991 فوتبال خود را در رئال مادرید آغاز کرد. وی در سال 1999 برای اولین بار به تیم اصلی دعوت شد اما در آن بازی شرکت نکرد. از سال 99-1998 وی به تیم اصلی آمد و با افت Bodo Illgner، ایکر به ترکیب اصلی راه پیدا کرد. در سال 2111 نیز ایکر به جوانترین دروازه بان تاریخ فوتبال تبدیل شد که در فینال مسابقات لیگ قهرمانان اروپا حضور یافته است

کاسیاس ، جدیدترین رکورد دروازه بان رئال مادرید

کاسیاس رکورد کلین شیت را شکست
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 25
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 19 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف