نمناک سبک زندگیخانه داری چگونگی کاشتن بذر سبزیجات در گلدان های شیشه ای + فیلم
سبزیجات ، کاشت گیاه
با کمی خلاقیت و تجربه شخصی میتوانید باغ شیشه ای پر از سبزیجات خوشمزه داشته باشید.

آموزش کاشت بذر سبزیجات در ظرف شیشه ای

تقریبا هر محفظه ی شیشه ای تمیزی به عنوان گلدان می تواند مورد استفاده قرار بگیرد برای مثال به دنبال شیشه های سس یا هر شیشه ی دهان گشاد بگردید. توجه داشته باشید که شیشه های انتخابی، برای کاشت گیاه زیادی بزرگ نباشند.
برای کاشت گیاه به خاک گلدانی زیاد، احتیاج ندارید اما دقت کنید که خاک سبک وزن و متخلخل باشد. مخلوط های خاک گلدانی با کیفیت که در بازار وجود دارند و بر پایه ی کود گیاهی هستند، انتخاب مناسبی به عنوان خاک گلدان شیشه ای است. شما همچنین به مقداری ریگ و سنگریزه برای ایجاد یک لایه در کف شیشه به منظور تهویه ی فضای گلدان ، نیاز دارید.

در کف گلدان به مقدار نصف فضای شیشه سنگریزه بریزید تا محلی برای زهکش شدن آب اضافی باشد. به یاد داشته باشید که گلدان های شیشه ای، محلی برای خروج آب ندارند بنابراین خاک خیس گلدان، موجب مرگ گیاهان می شود.
بقیه فضای گلدان شیشه ای را خاک گلدانی می ریزیم . در این زمان، گلدان شما برای کاشت گیاه آماده است ومیتوانید بذر سیزیجات مورد نظر خودرا در داخل آن بپاشید و با کمی اسپری کردن آب آنها را جذب خاک کنید و پس از چند روز منتظر رویش سبزیجات کاشته شده باشید.

در این ویدیو چگونگی کاشتن بذر سبزیجات در ظرف های شیشه ای آموزش داده شده است.

 

چگونگی کاشتن بذر سبزیجات در گلدان های شیشه ای + فیلم

چگونگی کاشتن بذر سبزیجات در گلدان های شیشه ای + فیلم
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 24
برگرفته از برترین ها-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 21 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف