نمناک فرهنگ و هنرچهره ها چهره هایی که کاشت مو انجام داده اند + عکس قبل و بعد
کاشت مو ، عکس قبل و بعد کاشت مو
در بین هالیوودی هایی که کاشت مو انجام داده اند نام تعدادی از انها به عنوان بهترین های پیوند موی طبیعی برده می شود ، از دیوید بکهام ثروتمند تا مک کانهی مشهور که امروز موهای پرپشتی دارد.

کاشت موی بازیگران و هنرمندان مشهور هالیوودی

پیشرفت علم به خصوص در عرصه پزشکی که شاخه ای از آن جراحی های زیبایی است این امکان را فراهم کرده است که هر کسی بتواند کمبودهای احتمالی را رفع و ظاهر خود را به شکل دلخواه نزدیک تر کند.

در کشور ما رایج ترین جراحی زیبایی ، عمل بینی است که در میان اکثر هنرپیشه ها و چهره های مشهور به خصوص خانم ها دیده می شود . در مورد چهره های هالیوودی این علاقه و آمار بالا در مورد کاشت مو وجود دارد.

به سراغ عکس های قدیمی و جدید چهره های مشهور خارجی رفته ایم تا تفاوت آنها را بعد از کاشت مو ببینیم.

عکس های چهره های مشهور خارجی قبل و بعد از کاشت مو و پیوند موی طبیعی

 کاشت مو متیو مک کانهی

کاشت مو

 متیو مک کانهی برنده ی جوایز متعدد اسکار همیشه صاحبه این موهای زیبا نبوده است البته او در دوران جوانی موهای پرپشتی داشت ولی بعد از سال 1999 به دلیل ریزش موی شدید بیش از نیمی از موهای خود را از دست داد.این هنرپیشه مشهور تصمیم به کاشت موی رفت و در سال 2005 با چهره ی جدید جلوی دوربین رفت. 

کاشت مو جان تراولتا

کاشت مو

چهره ای که اکثر مراکز تبلیغاتی و کلینیک های کاشت مو عکس اورا برای تبلیغات خود استفاده میکنند. وی که در دوران جوانی موهای زیبایی داشت در جریان یکی از کارهای متوجه کم شدن و ضعیف شدن تارهای موهایش شد که او را مجبور به کاشت مو کرد. 

کاشت مو بونو به روش sut

کاشت مو

او که نام فامیلی ندارد و تنها با نام بونو شناخته می شود یکی از ستاره های موسیقی هالیوود است که در آستانه از دست دادن موهای است تصمیم به کاشت مو به روش جدید sut گرفت و توانست زیبایی خود را حفظ کند. 

کاشت مو جرمی پیون

کاشت مو

پیون پس از پایان دوران ا مدرسه و تحصیل در دهه 90 با مشکل ریزش مو مواجه شد . ریزش موی او به قدری شدید بود که پزشکی طاسی را پیش بینی می کرد اما گرمی تصمیم گرفت تا از این اتفاق و به قول خودش کم شدن جذابیت و شهرتش جلوگیری کند. کاشت موی او قبل از دوران میانسالی و دوره جوانی انجام شد. 

کاشت مو بیلی باب تورنتون

کاشت مو

یادت می آید زمانی را که بیلی باب کچلی کامل بود؟ اما حالا دیگر نیست و با استفاده از کاشت موی فوق العاده به روش جدید جذابیت چهره اش را حفظ کرده است. 

کاشت مو جودی لاو

کاشت مو

در مورده این چهره مشهور و انجام کاشت مو حدس و گمان های متفاوتی وجود دارد ولی آنچه که پیداست او حتما به روشی جدید موهای خود را پرپشت کرده است. البته فراموش نشود که در مصاحبه ای در این زمینه به هوادارانش انتخای یک روش پیوند موی طبیعی را پیشنهاد کرد.  

کاشت مو فوق العاده دیوید بکهام

کاشت مو

ستاره مشهور دنیای فوتبال که دوران جوانی اش را در اوج شهرت ، سفر و تمرین برای تیم های مختلف سپری کرده بود به دلیل نادیده گرفتن موهایش یکدفعه متوجه کم پشتی شدید آنها شد و از انجایی که ثروت و موقعیت او اجازه انجام دوره های طولانی درمان را نمی داد تصمیم گرفت یک راست به سراغ کاشت مو برود. 

کاشت مو گوردون رمزی

کاشت مو

گوردون رمزی که سالها یکی از برنامه های پرطرفدار تلویزیونی که از آشپزخانه و غذاهای خوشمزه و سالم می گفت را اجرا می کرد بعد از پرپشت شدن یکباره موهایش از انجام پی آر پی و کاش موی خود گفت. 

کاشت مو جیسن الکساندر

کاشت مو

جیسن نقش یکی از مشهورترین مردان کچل سینمای هالیوود را بازی کرده است .بازیگری که به دلیل شکل موهایش و طاسی وسط سرش شهرت داشت هم به سراغ کاشت مو رفت و این خبر و عکسهایش را در توییتر خود منتشر کرد. 

کاشت مو دنیس میلر

کاشت مو

دنیس مرد جذاب هالیوودی هادر یک تاک شوی زنده در مورد کاشت موهایش گفت ، او که از اوایل دهه 90 با کم پشتی موهایش مواجه گشت به سراغ یک کلینیک تخصصی رفت و کاشت مو را برای حفظ جذابیت خود انتخاب کرد. 

کاشت مو سلمان خان

کاشت مو

عکس سلمان خان قبل و بعد از کاشت مو

نظرات متفاوت بسیاری در مورد نتیجه ی کاشت موی این ستاره بالیوودی وجود داشت اما به هر حال تصمیمی بود که گرفته بود و خودش بارها گفته است از انجاک پیوند موی طبیعی راضی است.

کاشت مو , عکس قبل و بعد افراد مشهور با پیوند موی پرپشت

چهره هایی که کاشت مو انجام داده اند + عکس قبل و بعد
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 16
منبع : بخش ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف