نمناک ورزشفوتبال کاظم برجلو رسما از دنیای فوتبال خداحافظی کرد
کاظم برجلو ، خداحافظی از فوتبال
کاظم برجلو مدافع سابق تیم سایپا از دنیای فوتبال خداحافظی کرد که متن نامه خداحافظی او را می توانید در اینجا بخوانید.
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1396

خداحافظی کاظم برجلو مدافع تیم سایپا از فوتبال

کاظم برجلو مدافع سابق تیم های سایپا، استیل آذین، پیکان و خونه به خونه رسما از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. وی بعد از این تصمیم پیامی را در خصوص خداحافظی اش در اختیار قرار داد که در زیر می خوانید.

متن نامه خداحافظی:

خداحافظی همیشه تلخ و ناگوار است،جدایی از عشقی که تارو پود وجودت را در تصرف دارد کار اسانی نیست.نمی دانم چطور شروع کنم که پایانی رو خبر بدم.خیلی سالها قبل زمانی که عصر آدمهای پشت مویی و سیبیل کلفت بود من و رفقام دل می زدیم به زمین خاکی و یه دل سیر گل کوچیک بازی می کردیم، انگار از همون موقع فوتبال با من عجین شده بود.موقع تماشای جام جهانی خیره می شدم به تلویزیون و کلی لذت می بردم،اون موقع ها اینترنت نبود و کلی اطلاعات ما محدود بود.

گهگاه یکی از روزنامه ها یه ضمیمه ورزشی می داد و ما و عاشقان فوتبال رو به رویا می برد و با ورق زدن هر برگ از این ویژه نامه ها دنیایی از افتخار تو ذهنم مجسم می شد. بوسه زدن برجام و موفقیت شده بود رویای من. 

کاظم برجلو

برجلو از فوتبال خداحافظی کرد

 شب ها با همین رویا می خوابیدم و صبح تا سرحد مرگ می دویدم و یه توپ پلاستیکی رو وارد یه گل کوچیک می کردم و با کلی کوفتگی و درد خونه می رفتم و این پوسترهای قهرمانی بود که دردمو تسکین می داد.بعدها با این حجم از رویای خودم، حرفه ای وارد فوتبال شدم.عرق کردم،زمین خوردم و پابه پای این عشق بچگی دویدم.

همیشه دفاع کردم و این فوتبال بود که باعث می شد خارج از میدون نبرد تمرین مردونگی،غرور و قدرت کنم تا یه دوست خوب یه فرزند خوب و یه همسر و پدر خوب باشم.به همین دلیل فوتبال معروفترین آیین یه مرد است ک توش زندگی در جریانه.

زندگی که مارادونا، مالدینی، ببتو، دل پیرو، بکام، و چند صدتا اسم دیگه ارکان استواری اون هستن.حالا طبق رسم این آیین بزرگ باید کل راهی که با دل اومدم رو با عقل برگردم و چهارگوش مستطیل سبز رو با عشق ببوسم و تشکر کنم از همه بزرگا و رفقایی ک تمام این مدت کنارم بودند.

رفقای تو دلی و تو رگی که بوی ناب رفاقت میدن، و تمام قد زانو بزنم جلوی خانواده ای ک همیشه با دعاهاشون خیر و برکت به زندگیم آوردن.من از همین تریبون برای تمام ملت و رفقام دست تکون میدم و ضمن اعلام خداحافظی میگم که برای کاظم برجلو زندگی بدون فوتبال یه ملودی ناشیانه است،یه سمفونی مرده! 

کاظم برجلو

برجلو از فوتبال خداحافظی کرد

 فوتبال برای من سمبل جنگیدن همون بچه های کوچه پس کوچه است.اشک های تمام مردم اشک من هم هست، اشک هایی ک مرثیه ای است برای پس کوچه های خالی این روزها ک اصلا صدای هیچ بچه ای به گوش نمیرسه.بدون فوتبال نمی شود که نمی شود!فوتبال برای من یه عشقه.و من این عشقو با خودم به عرصه ی مربیگری می برم چون قرعه برای خدمت در سنگری دیگر برام فراهم شده.

مثل همیشه دعام کنید.پروردگارا به درگاه تو پناه می برم و تو نیز پناهم بخش تا موجودی آزمند و خویشتن دوست نباشم.آری هر آمدی رفتی در پیش دارد.پس خوبی ها را مشق و بدی ها را درس می کنم.

یا علی.

کاظم برجلو رسما از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

کاظم برجلو رسما از دنیای فوتبال خداحافظی کرد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از خبرگزاری فارس/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف