نمناک سرگرمیگوناگون کافه عجیب و سفارش نوشیدنی از داخل تابوت!+ تصاویر
کافه عجیب ، سرگرمی نمناک
مشتریان مخصوص این کافه عجیب داخل تابوت آرام گرفته و سپس نوعی نوشیدنی مخصوص سفارش می دهند.

کافه ای عجیب که نوشیدنی مخصوص داخل تابوت سرو می شود

وقتی مدیر یک کافه یا رستوران بخواهد جلب مشتری کند امکان دارد هرطرح و ایده ای را حتی اگر مسخره به کار بگیرد تا به این روش درآمد خود را افزایش دهد ، مثل مواردی که تا پیش از این چندین بار در بخش سرگرمی نمناک در موردشان صحبت کرده ایم و در ادامه موردی دیگر برایتان خواهیم گفت ؛ سرو نوشیدنی مخصوص داخل تابوت.

کافه عجیب

بخش ویژه و البته عجیب در یکی از کافه های بانکوک

ماجرای استفاده از تابوت در کافه ای عجیب

آقای " ویرنوت روجاناپاراپا" صاحب کافه ای در بانکوک بخشی از کافه ی خود را با قرار دادن تابوتی مجلل به جایی متفاوت تبدیل کرده است و همین تفاوت باعث شده است که نام کافه ی او سرزبان ها بیافتد. بخش مخصوص این کافه برای یادآوری واقعیتی است که همه ی انسان ها می دانند و اما بی توجه به آن کارهایی انجام می دهند که نباید انجام شود.

اقای "ویرنوت" می گوید :گوشه ای از کافه ام تابوت گذاشته ام تا هرکسی که مایل است برای لحظاتی در آن بخوابد و خود را در آن موقعیت تصور کند و متوجه شود که زندگی کوتاه است و هر کسی روزی از دنیا خواهد رفت. هدف من از این کار این است که مردم شهرم با طرز فکری متفاوت به زندگی ادامه دهند و به روشی درست از زندگی لذت ببرند. نوشیدنی مخصوصی داخل تابوت سرو می شود که نامش طعم درد و مرگ انتخاب شده است.

کافه عجیب

کافه عجیب

تصویر مشتریان کافه عجیب که داخل تابوت مخصوص نوشیدنی سفارش می دهند

مشتریان این کافه عجیب داخل تابوت می خوابند !+ تصاویر

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف