نمناک سرگرمیگوناگون کافه عجیب و سفارش نوشیدنی از داخل تابوت!+ تصاویر
کافه عجیب ، سرگرمی نمناک
مشتریان مخصوص این کافه عجیب داخل تابوت آرام گرفته و سپس نوعی نوشیدنی مخصوص سفارش می دهند.
بازدید : 1,518 نفر

کافه ای عجیب که نوشیدنی مخصوص داخل تابوت سرو می شود

وقتی مدیر یک کافه یا رستوران بخواهد جلب مشتری کند امکان دارد هرطرح و ایده ای را حتی اگر مسخره به کار بگیرد تا به این روش درآمد خود را افزایش دهد ، مثل مواردی که تا پیش از این چندین بار در بخش سرگرمی نمناک در موردشان صحبت کرده ایم و در ادامه موردی دیگر برایتان خواهیم گفت ؛ سرو نوشیدنی مخصوص داخل تابوت.

کافه عجیب

بخش ویژه و البته عجیب در یکی از کافه های بانکوک

ماجرای استفاده از تابوت در کافه ای عجیب

آقای " ویرنوت روجاناپاراپا" صاحب کافه ای در بانکوک بخشی از کافه ی خود را با قرار دادن تابوتی مجلل به جایی متفاوت تبدیل کرده است و همین تفاوت باعث شده است که نام کافه ی او سرزبان ها بیافتد. بخش مخصوص این کافه برای یادآوری واقعیتی است که همه ی انسان ها می دانند و اما بی توجه به آن کارهایی انجام می دهند که نباید انجام شود.

اقای "ویرنوت" می گوید :گوشه ای از کافه ام تابوت گذاشته ام تا هرکسی که مایل است برای لحظاتی در آن بخوابد و خود را در آن موقعیت تصور کند و متوجه شود که زندگی کوتاه است و هر کسی روزی از دنیا خواهد رفت. هدف من از این کار این است که مردم شهرم با طرز فکری متفاوت به زندگی ادامه دهند و به روشی درست از زندگی لذت ببرند. نوشیدنی مخصوصی داخل تابوت سرو می شود که نامش طعم درد و مرگ انتخاب شده است.

کافه عجیب

کافه عجیب

تصویر مشتریان کافه عجیب که داخل تابوت مخصوص نوشیدنی سفارش می دهند

مشتریان این کافه عجیب داخل تابوت می خوابند !+ تصاویر

کافه عجیب و سفارش نوشیدنی از داخل تابوت!+ تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف