نمناک سرگرمیدیدنی ها کافه کارتونی و 2 بعدی زیبا در کره جنوبی!!+تصاویر
کافه کارتونی ، طراحی کافه رستوران مدرن
در کره جنوبی کافه ای به دلیل طراحی شگفت انگیز کارتونی و 2 بعدی که دارد به یک منطقه گردشگری برای توریست ها تبدیل شده است.

کافه کارتونی و 2 بعدی زیبا در کره جنوبی!!

امروزه اغلب مالکان کافه ها و رستورانها برای جذب مشتریان بیشتر دست به تصمیم های عجیب و غریب می زنند که شاید با شنیدن و دیدن آنها شوکه شوید. برای مثال اخیرا مطلبی از بخش سرگرمی نمناک منتشر شد که یک رستوران در ترکیه برای جذب مشتریان بیشتر حیواناتی همانند شیر، تمساح و... را به رستوران خود آورده بود که حواشی بسیار زیادی را در زمینه تعرض به حقوق حیوانات به خود جذب کرد.

کافه کارتونی

طراحی جالب و شگفت انگیز کافی شاپ

اما اقدام این رستوران به این دلیل حواشی زیادی را به خود جذب کرد چرا که باعث خشم و خشونت حامیان حیوانات شده بود. اما در مقابل برخی از رستوران ها و کافه ها هستند که بیشتر به دنبال علایق مشتریان خود هستند تا از این روش بتوانند مشتریان زیادی را جذب کسب و کار خود کنند.

کافه کارتونی 2 بعدی

کافه کارتونی در کره جنوبی

برای مثال کافه ای در کره جنوبی برای جذب مشتریان بیشتر تصمیم به اقدامی شگفت انگیز گرفت که به نوعی برای مشتریان بسیار عجیب و خاص می باشد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کافی شاپ در کره جنوبی

طراحی جذاب و خاص کافه در کره جنوبی

کافه ای در کره جنوبی برای کسب محبوبیت بیشتر در میان مردم، ایده ای خلاقانه و خاصی را برگزید که پس از اعمال آن با واکنش های مثبت بسیار زیادی روبرو شد. مالک این کافه از سال 2017 شروع به اجرای ایده خلاقانه خود که یک کافه با طراحی کارتونی و 2 بعدی بود را اجرایی کرد.

طراحی کافه رستوران مدرن

ایده خلاقانه کافه برای جذب مشتری

این روزها این کافه به منطقه ای جذاب و کاملا گردشگری برای توریست های سرتاسر جهان تبدیل شده است. مبلمان و یا بطور کلی طرح به کار رفته در این کافه با استفاده از دو رنگ سفید و سیاه می باشد که منطقه ای کارتونی و دو بعدی را ساخته است.

ایده خلاقانه برای کافه

کافه رویایی و دل نشین با طراحی 2 بعدی

با این وجود با سفر به این کشور، توصیه می شود برای تجربه کردن خاطره ای خوب و دوست داشتنی به این کافه مراجعه کنید و تصاویر خاطره انگیز و دل نشینی را همراه با دوستان خود بیندازید.

کافه خاص

کافه کارتونی یک منطقه گردشگری در کره جنوبی

کافه کارتونی خاص و شگفت انگیز با نقاشی های 2 بعدی

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف