نمناک اخباراقتصاد بودجه دولت نباید صرف خرید کالای خارجی شود
کالای خارجی ، کالای خارجی ممنوع
معاون اول رییس جمهور اعلام کرد که مردم باید از کالای ایرانی حمایت کنند و پای تولیدات کالای خارجی را از ایران قطع نمایند.
تاریخ انتشار : 3 فروردین 1397

جهانگیری :خرید کالای خارجی با بودجه دولت ممنوع

معاون اول رییس جمهوری با اشاره به نامگذاری سال به عنوان « حمایت از کالای ایرانی» توسط مقام معظم رهبری اظهار کرد:هیچ کشوری به توسعه نرسیده مگر آنکه مردم آن کشور مصمم شدند که از کالاهای تولیدی کشور خود استفاده کنند. 

کالای ایرانی
اظهارات جهانگیری در مورد خرید کالای خارجی
اسحاق جهانگیری با اشاره به پیشرفت کشور ژاپن طی چندین سال گذشته بیان کرد:مردم باید پای تولیدات داخلی ایستاده و تولیدکنندگان باید کالاهای رقابتی و با کیفیت به جامعه تحویل دهند ضمن آنکه تولیدکنندگان نباید از این موضوع سوء استفاده کرده و ایرانیان نیز باید عرق ملی نسبت به کالاهای داخلی داشته باشند. وی با تاکید برآنکه هیچ دستگاه دولتی حق ندارد از محل بودجه دولتی کالاهای مشابه خارجی را استفاده کند، تصریح کرد:این قانون را به صورت مصوبه دولتی در روزهای آینده به سایر دستگاه های اجرایی ابلاغ خواهیم کرد و با این فرهنگ می توانیم کشور را به سمت توسعه و پیشرفت سوق دهیم.

بودجه دولت نباید صرف خرید کالای خارجی شود

بودجه دولت نباید صرف خرید کالای خارجی شود
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایسنا / ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف