نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت چربی های شکم زن سنگین وزن پس از کالبدشکافی + عکس
کالبدشکافی ، عکسهای کالبدشکافی زنان
مسئول تیم کالبدشکافی وقتی پوست شکم را با تیغ برید با صحنه ی وحشتناکی روبرو شد ، چربی های زرد رنگی که زیرپوست جسد زن مبتلا به اضافه وزن شدید کنار هم قرار گرفته بودند.
بازدید : 25,748 نفر

کالبد شکافی وحشتناک زن چاق:

برنامه مستندی که جزئیات آن در بی بی سی منتشر شد کاربران فضای مجازی را دچار وحشت ، دلهره و شاید تفکر بیشتر در مورد سلامتی جسمشان کرد . 13 سپتامبر گروهی از پزشکان در یک کالبد شکافی متفاوت تصویری از زیر پوست یک زن چاق را به نمایش گذاشتند. تمام اعضای بدن این زن طی این آزمایش و بررسی از بدنش خارج و تفاوت های واضح در آنها یک به یک توضیح داده شد.

کالبد شکافی

کالبد شکافی پیرزن 60 ساله ای که در اثر نارسایی قلبی فوت کرد

پوست ، کلیه ها ، قلب و کبد این زن به دلیل وجود چربی زیباد در بدنش آسیب دیده و به مرحله نابودی رسیده بودند.تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به کالبد شکافی و اعضای داخلی بدن زن 60 ساله ای است اهل کالیفرنیا که به دلیل بیماری قلبی از دنیا رفت ولی وی قبل از آنکه از دنیا برود از پزشکان درخواست کرد تا با کالبد شکافی بدنش از خطرات چاقی و وجود چربی به دیگران هشدار دهند.دست چپ جسد این زن از بدنش جداشد تا با سوزاندن آن خاکسترش را برای خانواده اش در ارسال کنند اما به خواسته ی خود او باقی بدنش برای بررسی به کالبدشکافان داده شد. پزشکان کارخود را آغاز کردند و در همان ابتدا با برش زدن پوست شکم جسد با لایه ای از چربی که همانند کره زیرپوست او با عمق زیاد قرار گرفته شده بود روبرو شدند.

"کارلا ولنتان " مسئول مرکز پاتوبیولوژی دانشگاه Queen Mary می گوید:

انتظار دیدن چربی های فشرده زیر پوست جسد را داشتم به همین دلیل باآگاهی کارم را آغاز کردم.

چربی های شکم

چربی های شکم در کالبدشکافی

قلب بیمار با دریچه های گشاد شده وزن بسیار سنگین تری نسبت به یک قلب نرمال داشت. وزن غیرطبیعی قلب باعث نارسایی و مرگ بیمار شده بود.

قلب یک انسان چاق

قلب یک انسان چاق در کالبد شکافی پزشکان را متعجب کرد

گروه پزشکی ما در بررسی کلیه ها متوجه نارسایی های جدی در دفع مواد زائد توسط کلیه ها شدند . هرچند این درو از انتظار نبود ، کلیه ها با پروتئین بالا بافتی آسیب دیده داشتند.

کالبد شکافی

کالبد شکافی و کلیه های یک پیرزن 108 کیلویی

 کبد این جسد یکی از نشانه های بزرگ مرگ را در خود داشت و انهم لایه ای چربی بود که دورتادور آن تشکیل شده بود.

کبد نابود شده

عکس کبد نابود شده و بیمار یک فرد چاق در کالبد شکافی

شاید تمامی این تصاویر هشداری باشند به افرادی که بدون توجه به سلامتی روز به روز با افزایش وزن چربی بیشتری زیرپوستشان ذخیره می کنند.

چربی های شکم زن سنگین وزن پس از کالبدشکافی + عکس

چربی های شکم زن سنگین وزن پس از کالبدشکافی + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 50
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 45 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف