نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ازدواج کامبوزیا پرتوی با نسرین مرادی بازیگر کامیون؟+عکس
کامبوزیا پرتوی ، ازدواج کامبوزیا پرتوی
نسرین مرادی بازیگر فیلم سینمایی کامیون صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری در کنار کامبوزیا پرتوی به روز کرد و عاشقانه ای خطاب به کارگردان ترانزیت با عنوان همسرم نوشت.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1396

ازدواج کامبوزیا پرتوی با بازیگر کامیون

ازدواج کارگردان سرشناس با بازیگر فیلم سینمایی کامیون یکی از خبرهایی است که در فضای مجازی با انتشار عکس دو نفره این کارگردان با نسرین مرادی منتشر شده است. نسرین مرادی تصویری از خودش در کنار همسرش را منتشر کرد و عاشقانه ای برای همسرش نوشت.

کامبوزیا پرتوی کارگردانی که بیش از هر چیز به خاطر ساخت فیلمی به نام «کافه ترانزیت» یا سرمایه گزاری بهروز هاشمیان شناخته میشود امسال با فیلمی به نام «کامیون» به جشنواره فجر می آید.

کامبوزیا پرتوی و نسرین مرادی در کنار هم

پرتوی در مراسم رونمایی رسمی از فیلمش در پردیس ملت به همراه نسرین مرادی بازیگر مکمل این فیلم ظاهر شد و ساعاتی بعد از رونمایی بود که مرادی با به اشتراک گذاشتن تصویری از خودش و پرتوی، واژه «همسرم» را در ابتدای سروده ای از علی غضنفری قرار داده است.

کامبوزیا پرتوی و نسرین مرادی

 کامبوزیا پرتوی و نسرین مرادی بازیگر کامیون

نسرین مرادی نوشته است:همسرم….از می عشق تو مستانه منم/سر بزن جان دل ، جانانه منم/باده چون می دهی پیمانه منم/ساقی ار میشوی میخانه منم/بی تو با روی خود بیگانه منم/با تو در عاشقی افسانه منم/هر زمان،جان دل ، جانانه ز دل/در پی ات واله و دیوانه منم.

نسرین مرادی که پیشتر سابقه ایفای نقش در فیلم «سویوق» برادران ارک را هم داشته متولد 1355 است و اصالتی آذری دارد.

کامبوزیا پرتوی که متولد 1334 است پیشتر همسر فرشته صدرعرفایی بازیگر اصلی فیلم «کافه ترانزیت» بود. پرتوی که «فراری» را به عنوان نویسنده آماده اکران دارد اخیرا فیلم «محمد…» مجیدی را در شبکه خانگی داشت؛ فیلمی که بیش از 100 میلیارد هزینه تولیدش شد و نام پرتوی هم در فهرست نویسندگان آن آمده بود.

 کامبوزیا پرتوی

 کامبوزیا پرتوی کارگردان فیلم سینمایی کامیون

در فیلم «درساژ»بابک بادکوبه نیز نام پرتوی به عنوان مشاور کارگردان آمده بود؛ فیلمی که به جشنواره سی و ششم راه پیدا نکرد اما در بخش جنبی جشنواره برلین به نمایش درخواهد آمد.

ازدواج کامبوزیا پرتوی با نسرین مرادی بازیگر کامیون؟+عکس

ازدواج کامبوزیا پرتوی با نسرین مرادی بازیگر کامیون؟+عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 18
برگرفته از سینما ژورنال / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف