نمناک فرهنگ و هنرچهره ها نقش متفاوت کامبیز دیرباز در لبخند رخساره
کامبیز دیرباز ، لبخند رخساره
سریال لبخند رخساره ملودرامی عاشقانه به کارگردانی بهرنگ توفیقی است که کامبیز دیرباز در این سریال نقش یک مرد میانسال را دارد.

کامبیز دیرباز در سریال لبخند رخساره

کامبیز دیرباز بازیگر «لبخند رخساره» درباره نقش خود در این سریال بیان کرد که با توجه به فضا و سن و سال این نقش برای اولین بار است که آن را تجربه می کند.

«لبخند رخساره» اشاره به کاراکتری با همین نام دارد که تا اینجای فیلمنامه که نگارش شده، شخصیت اول داستان ما نیست. اما گره اصلی قصه با رخساره شکل گرفته و به طور کل یک ملودرام است که روایت عاشقانه هم دارد.

کامبیز دیرباز

گریم کامبیز دیرباز در لبخند رخساره

کامبیز دیرباز با اشاره به حضورش در سریال «لبخند رخساره» گفت:در روزهای پایانی ضبط و تصویربرداری سریال «لبخند رخساره» به کارگردانی بهرنگ توفیقی به سر می بریم و آخر این هفته هم به بندر انزلی می رویم تا صحنه های پایانی را بگیریم.

وی با اشاره به نقش خود در این سریال توضیح داد:من در «لبخند رخساره» نقش خلیل را دارم که به خلیل کبابی معروف است. او یک کبابی در مشهد دارد و برای اولین بار نقشی را تجربه می کنم که سن اش خیلی بیشتر از سن واقعی من است؛ مرد میانسالی که یک پسر 20 ساله به نام اشکان دارد و از همان قسمت اول با یک چالش مواجه می شود.

دیرباز با اشاره به ویژگی های مثبت نقشش اظهار کرد:نقش من در این سریال ویژگی منفی ندارد و خلیل تنها برای یک بار دروغی را ناخواسته به پسرش می گوید و با چالشی رو به رو می شود که می خواهد اوضاع را درست کند.

بازیگر سریال های «میکائیل» و «تب سرد» درباره همکاری خود با بهرنگ توفیقی یادآور شد:من از بهرنگ توفیقی شناخت کافی داشتم و سال هاست که با هم دوستیم و این هم دومین کاری است که با هم داشتیم.

کامبیز دیرباز

بازیگران سریال لبخند رخساره

وی که اجرای برنامه «دستپخت های خودمانی» را هم بر عهده گرفته است، در این باره گفت:خواستم در حوزه اجرا هم خود را محک بزنم و البته محتوای این برنامه هم برایم جذاب بود.

دیرباز با اشاره به محتوای این سری از «دستپخت های خودمانی» توضیح داد:در این برنامه میزبان گروه های موسیقی هستیم و درباره موسیقی، آداب و رسوم، لباس ها و غذاهای محلی استان های مختلف کشور صحبت می شود. این سری از برنامه 60 قسمت دارد که در هر 2 قسمت به یک استان کشور می پردازیم.

وی در پایان بیان کرد:من به موسیقی های استان های مختلف علاقه مندم چون کارهایی تخصصی است و با خودم دیدم که بهترین راه این است که از این طریق با آداب و رسوم و موسیقی ها آشنا شوم.

نقش متفاوت کامبیز دیرباز در لبخند رخساره

نقش متفاوت کامبیز دیرباز در لبخند رخساره
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف