نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون کامران تفتی و پردیس افکاری در نمایش شیر در زنجیر
کامران تفتی ، ‌پردیس افکاری
کامران تفتی و پردیس افکاری به جمع بازیگران نمایش شیر در زنجیر به کارگردانی محسن معینی پیوستند.
تاریخ انتشار : 26 آذر 1394

بازی کامران تفتی و پردیس افکاری در یک تئاتر

نمایش شیر در زنجیر به کارگردانی محسن معینی و با حضور بازیگرانی همچون کامران تفتی و پردیس افکاری هشتم دی ماه برای نمایش در حوزه هنری آماده می شود.

در خلاصه داستان نمایش آمده:«من جز خون و قهوه، فیلم هم خیلی دوست دارم؛فیلم روی پرده عریض و نه تو تلویزیون های کوچک.کلاً من شیفته هنرم،نه این که چون هنر زیباست،چون جنگ فردا،جنگ هنر و رسانه است. جنگ فردا،جنگ گلوله نیست، جنگ نمایش هاست و کاش این قدر عمر کنی تا توی اون جنگ هم روبه روی هم قرار بگیریم ...».

بازیگران این نمایش کامران تفتی، پردیس افکاری،رضا حسنی، امیرنیک سرشت، محمد مقدسی،وجیهه لاریجانی، محمد تنهایی، ایمان میرهاشمی،احمدشبروی، علیرضا میرزایی و کامران گودرزی هستند.

پردیس افکاری
 

پردیس افکاری در نمایش شیر در زنجیر

معینی پیش از این نمایش هایی مانند «عقل دهم»،«برفَرَس تندرو»،«بازیگر و زنش»،«آدم خوابش می گیره» و «کاسپار» را با تهیه کنندگی میرحسنی واحد، کارگردانی و اجرا کرده است.

دیگر عوامل نمایش هم عبارتند از:الهه حاجی زاده(روابط عمومی )، امیرقالیچی(تبلیغات مجازی)، علی نصر(مدیر تولید)، علی شهریاری(طراح ویدیومپ و مهندسی تکنیک)، مریم هرندی(گرافیست) و امیرطه ساداتیان مقدم (عکاس) .

نمایش «شیر در زنجیر» جدیدترین نمایش گروه تئاتر شرنگ قرار است از هشتم دی تا هشتم بهمن ماه در حوزه هنری روی صحنه برود.

کامران تفتی و پردیس افکاری در نمایش شیر در زنجیر

برگرفته از ایسنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف