نمناک اخبارورزشی کامیابی نیا و خلیل زاده به بازی مقابل استقلال خوزستان می رسند؟
کامیابی نیا و خلیل زاده ، مصدومیت کمال کامیابی نیا و خلیل زاده
کامیابی نیا و شجاع خلیل زاده بازیکنان تیم پرسپولیس که دچار مصدومیت هستند، حال باید دید که می توانند به بازی مقابل استقلال خوزستان برسند؟
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1397

وضعیت مصدومیت کمال کامیابی نیا و خلیل زاده

دو بازیکن مصدوم پرسپولیس مشکلی برای جدال برابر استقلال خوزستان نخواهند داشت، مصدومیت کمال کامیابی نیا و شجاع خلیل زاده باعث شده تا شایعاتی مبنی بر نیاز این دو بازیکن به عمل جراحی شکل گیرد. موضوعی که با واکنش کادرپزشکی باشگاه همراه شده و آنها اعلام کردند کامیابی نیا و شجاع نیازی به درمان با عمل جراحی ندارند و بدون مشکل در تمرین حضور دارند.

کامیابی نیا که چهارمین مصدومیت از ناحیه کتف را با بدشانسی برابر فولاد خوزستان تجربه کرده، از روز شنبه به تمرینات اضافه شده و در صورت صلاحدید کادرفنی قادر به همراهی این تیم مقابل استقلال خوزستان خواهد بود.

شجاع خلیل زاده نیز که تمرینات اختصاصی و مراقبت پزشکی را با توجه به مصدومیت گردن پشت سر می گذارد، علیرغم دردی که احساس می کند در دو دیدار اخیر در قلب دفاعی برای پرسپولیس به میدان رفته و احتمالا در جدال مقابل استقلال خوزستان نیز مهره ثابت برانکو خواهد بود و در تعطیلات لیگ به مداوای تکمیلی مصدومیتش خواهد پرداخت.

کمال کامیابی نیا

احتمال بازی کمال کامیابی نیا و شجاع خلیل زاده در مقابل استقلال خوزستان

کامیابی نیا و خلیل زاده به بازی مقابل استقلال خوزستان می رسند؟

کامیابی نیا و خلیل زاده به بازی مقابل استقلال خوزستان می رسند؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از پارس فوتبال/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف