دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارگوناگون حادثه واژگونی کامیون با 100 تبعه غیر مجاز افغان در یزد
کامیون ، واژگونی کامیون
یک دستگاه کامیون بنز، حامل بیش از یکصد اتباع غیر مجاز در شهرستان خاتم استان یزد دچار حادثه شد.
تاریخ انتشار : 29 تیر 1395
بازدید : 1,798 نفر

واژگونی کامیون اتباع غیر مجاز افغانی

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خاتم استان یزد از واژگونی یک دستگاه کامیون بنز، حامل بیش از یکصد تبعه بیگانه غیر مجاز خبر داد و گفت:این حادثه عصر روز یکشنبه رخ داد و 18 مصدوم بر جا گذاشت.

ابوالفضل توکلی با بیان اینکه حال سه نفر از مصدومان وخیم گزارش شده افزود:این کامیون که از کرمان عازم شیراز شده بود در جاده خاکی حوالی منطقه چشم انجیر در انتهای حوزه استحفاظی شهربابک استان کرمان واژگون شد.

وی اظهار داشت:سه نفر از مجروحان این حادثه به بیمارستان یزد منتقل شده اند، یک نفر نیز در بیمارستان مهریز بستری و بقیه به بیمارستان شهر خاتم منتقل شدند.

این مسئو اضافه کرد:از آنجا که آثار بر جای مانده از این حادثه توسط فرد یا افرادی سوزانده شده از کشته شدن احتمالی سرنشینان در این حادثه، اطلاعی در دست نیست.

وی تاکید کرد:با هوشیاری نیروی انتظامی خاتم، محل حادثه کشف و در این رابطه دو دستگاه کامیون بنز تک توقیف، یک نفر دستگیر و سه متهم دیگر شناسایی و برای جلوگیری از فرار آنها اقدامات قضایی و انتظامی لازم صورت گرفته است.
این مسئول با بیان اینکه این کامیون بر اثر بی احتیاطی راننده واژگون شده گفت:شواهد نشان می دهد یک دستگاه خودرو سواری نیز این افراد را همراهی می کرده است.

توکلی اظهار کرد:مجرمان پس از واژگون شدن خودرو، 4 نفر از مصدومان را در سطح شهر هرات رها کرده و بقیه افراد را نیز به یکی از چاه های کشاورزی در اطراف این شهر جهت جابه جایی مجدد مخفی کرده اند.

وی خاطرنشان کرد:با هوشیاری ماموران انتظامی شهرستان و مسئولان قضایی، حدود 70 نفر دیگر از سرنشینان این خودرو در مخفیگاهشان دستگیر که پس از انجام تحقیقات برای خروج از کشور اقدامات لازم انجام خواهد گرفت.
خاتم با 45 هزار نفر جمعیت در فاصله 240 کیلومتری یزد در همسایگی شهربابک استان کرمان واقع شده است.

حادثه واژگونی کامیون با 100 تبعه غیر مجاز افغان در یزد

برگرفته از ایرنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف