نمناک اخبارجامعه تردد کامیون روز سیزده بدر در تهران ممنوع شد
تهران ، سیزده بدر
تردد خودروهای باربری سنگین از ساعت 5 بامداد روز 13 فروردین تا ساعت 24 همان روز در معابر و بزرگراه های تهران ممنوع است.
تاریخ انتشار : 12 فروردین 1396

تردد خودروهای سنگین روز 13 فروردین در سطح شهر تهران ممنوع

سرهنگ حسن عابدی گفت:حمل مسافر با وسیله باربری از جمله وانت بار و کامیونت ممنوع بوده و مأموران پلیس در صورت مشاهده ضمن اعمال قانون، از ادامه حرکت وسیله نقلیه مذکور جلوگیری می کنند.

وی ادامه داد:پرسنل پلیس راهور تهران بزرگ در معابر اصلی و بزرگراهی پایتخت در روز طبیعت مستقر می شوند و از پارک خودروها در محل غیرمجاز، پارک دوبله و هرگونه توقفی که منجر به سد معبر شود جلوگیری کرده و وسیله نقلیه توسط جرثقیل جابجا می شود.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ همچنین با اشاره به تخلفات احتمالی راکبان موتورسیکلت در روز 13 فروردین اعلام کرد:حمل بار غیرمتعارف و سرنشین اضافی با موتورسیکلت ممنوع است و با متخلفان به ویژه در محورهای بزرگراهی و جاده های لواسانات و امامزاده داود برخورد قانونی می شود.

وی تأکید کرد:رانندگان با اجتناب از سرعت زیاد و سبقت غیرمجاز، قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و عابران نیز برای عبور از عرض معابر و خیابان ها مکان های خط کشی شده و پل عابر پیاده استفاده کنند.

تردد کامیون روز سیزده بدر در تهران ممنوع شد

تردد کامیون روز سیزده بدر در تهران ممنوع شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف