نمناک اخبارجامعه مدیر کانال تلگرام همجنس بازی دستگیر شد
کانال تلگرام همجنس بازی ، کانال تلگرام
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با بیان همکاری پلیس فتای واحد بررسی جرائم سایبری از بازداشت مدیران چند کانال تلگرام همجنس بازی خبر داد.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1396

مدیران 6 کانال تلگرام همجنس بازی بازداشت شدند

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت:در هفته گذشته با همکاری پلیس فتای فرماندهی انتظامی و واحد بررسی جرائم سایبر دادسرای استان اردبیل، 6 مدیر کانال های تلگرامی که در حوزه مسائل غیراخلاقی، منافی عفت و ترویج همجنس بازی عضوگیری کرده و فعالیت های تبلیغی می کردند شناسایی و دستگیر شدند.
 
ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل در گفت وگو با میزان از دستگیری 6 مدیر کانال تلگرامی خبر داد و گفت:در هفته گذشته با همکاری پلیس فتای فرماندهی انتظامی و واحد بررسی جرائم سایبر دادسرای استان اردبیل، 6 مدیر کانال های تلگرامی که در حوزه مسائل غیراخلاقی، منافی عفت و ترویج همجنس بازی عضو گیری کرده و فعالیت های تبلیغی می کردند شناسایی و دستگیر شدند. 
این مقام قضایی بیان کرد:در حال حاضر این 6 نفر دستگیر و تمامی تجهیزات این متهمین توقیف شده است . وی در پایان گفت:برای این متهمین پرونده قضایی تشکیل شده که در حال تحقیقات مقدماتی است.

مدیر کانال تلگرام همجنس بازی دستگیر شد

مدیر کانال تلگرام همجنس بازی دستگیر شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از عصر ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف