دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه مدیر کانال تلگرام همجنس بازی دستگیر شد
کانال تلگرام همجنس بازی ، کانال تلگرام
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با بیان همکاری پلیس فتای واحد بررسی جرائم سایبری از بازداشت مدیران چند کانال تلگرام همجنس بازی خبر داد.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1396
بازدید : 2,538 نفر

مدیران 6 کانال تلگرام همجنس بازی بازداشت شدند

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت:در هفته گذشته با همکاری پلیس فتای فرماندهی انتظامی و واحد بررسی جرائم سایبر دادسرای استان اردبیل، 6 مدیر کانال های تلگرامی که در حوزه مسائل غیراخلاقی، منافی عفت و ترویج همجنس بازی عضوگیری کرده و فعالیت های تبلیغی می کردند شناسایی و دستگیر شدند.
 
ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل در گفت وگو با میزان از دستگیری 6 مدیر کانال تلگرامی خبر داد و گفت:در هفته گذشته با همکاری پلیس فتای فرماندهی انتظامی و واحد بررسی جرائم سایبر دادسرای استان اردبیل، 6 مدیر کانال های تلگرامی که در حوزه مسائل غیراخلاقی، منافی عفت و ترویج همجنس بازی عضو گیری کرده و فعالیت های تبلیغی می کردند شناسایی و دستگیر شدند. 
این مقام قضایی بیان کرد:در حال حاضر این 6 نفر دستگیر و تمامی تجهیزات این متهمین توقیف شده است . وی در پایان گفت:برای این متهمین پرونده قضایی تشکیل شده که در حال تحقیقات مقدماتی است.

مدیر کانال تلگرام همجنس بازی دستگیر شد

مدیر کانال تلگرام همجنس بازی دستگیر شد
58
برگرفته از عصر ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف