نمناک اخبارحوادث عضویت 90 هزار نفر در کانال شرارت تلگرام! + تصاویر
کانال شرارت در تلگرام ، کانال تلگرام
بعد از راه اندازی کانال بزرگ شرارت در تلگرام , 90 هزار نفر به عضویت این کانال در آمدند.
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1395
بازدید : 35,238 نفر

کانال بزرگ شرارت با 90هزار عضو در تلگرام

امنیت از نیازهای ضروری هر جامعه است اما تامین این مهم در دنیای مجازی قدری دشوارتر است . اگرچه پلیس فتا تمامی تلاش خود را برای امنیت این صفحات بکار میگیرد اما باز هم شاهد راه اندازی کانال هایی هستیم که مضمون های غیر اخلاقی در آنها بیداد میکند . چندی پیش با بسته شدن کانال اینستاگرام شرورهای حبس کشیده که از این طریق به فروش اقلام غیر مجاز می پرداختند گمان میرفت که این مساله پایان پذیرفته است اما با افتتاح کانال بزرگ شرارت در تلگرام دوباره این مساله احیا شد. اکنون به شرح بیشتر ان می پردازیم.

چندی پیش افرادی با استفاده از تصاویر شرورهای حبس کشیده صفحاتی را در شبکه اجتماعی اینستاگرام به راه انداختند و با انتشار تصاویری از آنها، اقدام به فروش اقلام غیرمجازی مانند چاقو، قمه، پجه بوکس، گاز اشک آور و... می کردند که البته بعد از مدتی این صفحات مسدود شدند. اما بعد از فیلترشدن این صفحات، شروران به پیام رسان تلگرام روی آوردند و با ایجاد کانال هایی مشابه متاسفانه توانسته اند کاربران زیادی را جذب کنند.

کانال بزرگ شرارت با 90هزار عضو در تلگرام

کانال بزرگ شرارت با 90هزار عضو در تلگرام

کانال بزرگ شرارت با 90هزار عضو در تلگرام

کانال بزرگ شرارت با 90هزار عضو در تلگرام

 
نکته قابل تامل اینجاست که برخی از کانال های پرمخاطب نیز لینک تبلیغات این نوع کانال ها را برای چند صد هزار تومان تبلیغ کرده و البته موضوع مهمتر، بحث نظارت بر این صفحات غیراخلاقی و غیرمجاز است که نشان از کم توجهی یا بهتر بگوییم بی توجهی مسئولین نظارتی به این پیام رسان پر دردسر است.

ناگفته نماند معاون وزیر ارتباطات درباره شناسایی مدیران کانال های تلگرامی گفت:ظرفیت شناسایی ادمین پیج ها و کانال های شبکه های اجتماعی ها از لحاظ فنی برای نهاد های نظارتی و مراجع قانونی وجود دارد، اما نیازمند به شاکی خصوصی و یا عمومی و اثبات جرم و انجام سایر فرایند های قانونی است.

حال سوال اینجاست، این کانال ها با چند صد هزار کاربر فعال حتما باید شاکی خصوصی داشته باشند تا نظارتی روی آنها صورت گیرد؟

عضویت 90 هزار نفر در کانال شرارت تلگرام! + تصاویر

عضویت 90 هزار نفر در کانال شرارت تلگرام! + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 161
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 144 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف