نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی آموزش قدم به قدم کانتورینگ صورت بیضی + ترفندها
کانتورینگ صورت بیضی ، کانتور صورت
تکنیک کانتورینگ همان آرایش ترمیمی است که با استفاده از آن میتوان نقاط ضعف صورت را پوشاند و چهره ای ایده آل ساخت, آموزش کانتورینگ مخصوص صورت بیضی را در ادامه مشاهده میکنید.

آموزش کانتورینگ صورت بیضی

کانتورینگ یا همان آرایش ترمیمی صورت ترفندهای خاصی دارد که اگر رعایت بشود نه تنها کار سختی نیست بلکه جالب است, فقط کافیست ترفندها و تکنیک های آن را بدانید که ما در این مطلب کانتورینگ صورت های بیضی شکل را کامل و مرحله ای به شما آموزش میدهیم پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید. بهتر است بدانید کانتورینگ صوت های بیضی شکل راحت تر از فرم های دیگر صورت هستند.

کانتورینگ صورت کشیده

کانتورینگ صورت بیضی و کشیده

برای کانتور کردن صورت های بیضی شکل باید پیشانی را کوچکتر نشان دهید تا فرم صورت تان کمی گرد تر شود و از حالت بیضی خارج شود. اولین کاری که انجام میدهید این است که صورت تان را با کرم پودر کانتورینگ پوشش دهید, خط رویش مو در پیشانی را با کرم برنزه مات که دو درجه از رنگ پوست تان تیره تر است مشخص کنید و به وسیله قلم موی مخصوص آن را محو کنید.

حالا زمان مشخص کردن استخوان گونه است که با این کار گونه های برجسته ای خواهید داشت پس با کرم پودری که دو درجه از پوست تان تیره تر است با قلم موی مخصوص از گوشه لب ها به طرف گوش بکشید.

کانتور صورت

روش کانتور کردن صورت بیضی

با کرم هایلایت به صورت دایره ای وسط پیشانی, چانه, زیر چشم ها, روی بینی, گوشه لب ها را هایلایت کنید. یکی از ترفندهای اصلی آرایش ترمیمی این است که مرز بین کرم کانتورینگ و کرم هایلایت را محو کنید تا آرایش تان طبیعی تر شود.

آخرین کاری که انجام میدهید این است که با پنکیک براق کل صورت تان را به خوبی پوشش دهید, زیر چشم ها و بینی باید کاملا با پنکیک پوشش داده شوند زیرا این مناطق از صورت بسیار چرب هستند.

کانتورینگ صورت

کانتورینگ صورت بیضی شکل

کانتورینگ صورت بیضی شکل شما به اتمام رسید حالا باید آرایش چشم ها, لب ها و ابروها را هر طور که دوست دارید انجام دهید تا آرایش تان تکمیل شود.

آموزش کانتورینگ و آرایش ترمیمی صورت بیضی + عکس

آموزش قدم به قدم کانتورینگ صورت بیضی + ترفندها
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 15
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 13 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف