نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی آموزش کانتورینگ حرفه ای صورت مربعی برای مبتدیان + تصاویر
کانتورینگ صورت مربعی ، آموزش کانتورینگ
با تکنیک کانتورینگ میتوانید صورت های مربعی شکل را گرد نشان دهید, آموزش کامل و ترفندهای کانتور کردن صورت های مربعی را در نمناک مشاهده کنید.

آموزش کانتورینگ صورت مربعی

کانتورینگ یا آرایش ترمیمی یکی از روش های زیباسازی چهره و برطرف کردن عیوب صورت است که برای فرم های مختلف صورت تکنیک های خاصی دارد پس باید ابتدا فرم صورت خود را بشناسید, اگر صورت مربعی شکل یعنی صورت چهارگوش دارید در این بخش اموزش کامل کانتورینگ صورت های مربعی را ملاحظه کنید.

در صورت های مربعی شکل طول و عرض صورت یکی است اما کناره های صورت دارای زاویه های شکسته است, با تکنیک کانتورینگ میتوانید زاویه های صورت را بپوشانید و فرم صورت تان را بیضی نشان دهید.

آموزش کانتورینگ

آموزش مرحله به مرحله کانتورینگ صورت مربعی

با روش کانتورینگ میتوانید فرم صورت تان را تغییر دهید و به فرم ایده آل تان نزدیک کنید, در این آموزش میخواهیم صورت های مربعی شکل را کمی گرد تر نشان دهیم با ما همراه باشید.

  • دو طرف پیشانی کانتور میشود
  • زیر استخوان گونه ها باید تیره شود
  • فک و چانه را کانتور کنید

در ابتدا کل صورت تان را با کرم پودری که همیشه استفاده میکنید به خوبی پوشش دهید و بعد با کرم کانتورینگی که دو یا سه درجه از پوست تان تیره تر است مناطقی که در بالا گفته شد را تیره کنید.

کانتور کردن صورت

کانتور کردن صورت های مربعی شکل

مثلث زیر چشم ها را که تا بالای استخوان گونه آمده است را با کانسیلر هایلایت کنید, سه گوش بین ابروها نیز باید هایلایت شوند سپس رژگونه ای به رنگ دلخواه مانند تصویر بالا بزنید. کانتورینگ صورت شما تمام شد آرایش چشم و لب را هر طور که دوست دارید انجام دهید.

آموزش کانتورینگ صورت مربعی برای مبتدیان + عکس

آموزش کانتورینگ حرفه ای صورت مربعی برای مبتدیان + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف