نمناک سبک زندگیکودک یک پیشنهاد برای کاهش درد زایمان
کاهش درد زایمان ، زایمان طبیعی بدون درد
کاهش درد زایمان و داشتن زایمانی راحت و بدون درد دغدغه ی زنان باردار به خصوص در ماههای آخر است. چگونگی زایمان بی درد و زایمان در آب و .. را از زبان متخصص زنان و زایمان بشنوید.

روشی برای کاهش درد زایمان 

کاهش درد زایمان با روش های درست و توصیه شده مربوط به انتخاب نوع زایمان است که از یک متخصص زنان و زایمان در این مورد به طور خلاصه و مفید نکاتی را مطرح کرده است که در این مطلب می خوانید.

 در زایمان بی​درد، پس از اینکه دردهای واقعی شروع شدند، بی​حسی کم​کم و به صورت ادامه دار وارد نخاع می​شود، زایمان در این روش هیچ دردی ندارد. وی در رابطه با روش​های دیگر کاهش درد گفت:تزریق مسکن هم یکی از راه​های کاهش درد است، اما در بیشتر اوقات این مسکن​ها مخدر هستند و موجب آسیب به نوزاد و مادر می​شود. پس باید از مسکن​های غیرمخدر استفاده کرد.

 زایمان بی درد

کاهش درد زایمان با روشی جدید

 زایمان در آب نیز یکی دیگر از انواع زایمان​های طبیعی است که درد را مقدار اندکی کاهش می​دهد و بیشتر در زایمان اثر می​کند. وی با تاکید بر اینکه انجام زایمان طبیعی بهتر از سزارین است و تنها در برخی شرایط خاص و بنا به نظر پزشک باید سزارین کرد، ادامه داد:در موارد کمی باید عمل سزارین انجام داد، مثلا لگن مادر کوچک باشد، از وقت زایمان گذشته باشد یا این که نوزاد با پا بیاید.

این متخصص زنان و زایمان تصریح کرد:در زایمان طبیعی نیز ریسک وجود دارد، مثلا احتمال خونریزی که مهم ترین علت فوت است یا عفونت محل؛ اما ریسک سزارین بیشتر و بالاتر است و بنابراین زایمان طبیعی را توصیه می​کنیم.

یک پیشنهاد برای کاهش درد زایمان

یک پیشنهاد برای کاهش درد زایمان
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 72
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 65 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف