نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت کاهش درد زایمان با یک ویتامین
کاهش درد زایمان ، ویتامین d
کاهش درد زایمان برای زنان بارداری که قرار است زایمان را تجربه کنند بسیار اهمیت دارد چرا که اکثر خانم های باردار استرس و نگرانی زایمان و درد را از همان روزهای ابتدایی بارداری تا لحظاتی قبل از زایمان دارند.

کاهش درد زایمان با مصرف این ویتامین

 

کاهش درد زایمان را می توان با راه هایی کم کرد که در این بخش در مورد یک راه طبیعی و بدون عوارض با شما صحبت خواهیم کرد که بسیار ساده است.

همانطور که می دانید مسکن ها و داروهای آرامبخش که در حین زایمان تجویز می شوند بهد از زایمان عوارض خود را یکی یکی بروز می دهند که مشکل ساز هستند اما اگر قبل از زایمان بدن را در برابر درد مقاوم کنید می توانید زایمان راحت تری داشته باشید.

نتایج یک بررسی جدید نشان داد کمبود ویتامین D می تواند وضع حمل در زنان را با درد بیشتری همراه کند.

کمبود ویتامین D در طول بارداری به خصوص در زنانی که از رژیم های غذایی گیاهی استفاده می کنند و کمتر در معرض نور خورشید قرار می گیرند شایع است. در این بررسی 93 زن باردار حضور داشتند که سطح ویتامین D در بدن آنان پیش از وضع حمل کنترل شد و همچنین زنانی که در زمان زایمان تزریق نخاعی دریافت کردند. متخصصان آمریکایی اندازه گیری کردند که هر یک از این زنان باردار هنگام  زایمان به چه میزان داروی مسکن درد نیاز پیدا کرده اند.
 

ویتامین ها

ویتامین D وکاهش درد زایمان 

 
زنانی که سطح ویتامین D آنان پایین بود نسبت به گروه دیگر بیشتر به داروی مسکن نیاز داشتند.
زنان اغلب در دوران بارداری با کمبود ویتامین D مواجه هستند و به همین دلیل هنگام وضع حمل بیشتر درد می کشند.
به گزارش هلث دی نیوز، دکتر گلر افزود:با در نظر گرفتن نتایج این مطالعه پیشگیری و درمان زنان بارداری که با کمبود این ویتامین مواجه اند می تواند تاثیر قابل توجهی بر کاهش درد زایمان در میلیون ها زنی داشته باشد که در آستانه مادر شدن هستند.
قابل توجه است که تا کنون بسیاری از مشکلات و حتی دردها را با انجام تحقیقات گسترده و مطالعات بر روی افراد مختلف توانسته اند از راه های طبیعی مورد درمان قرار دهند و این نشانه ای است از یافت درمان برای هر نوع مشکل و درد از دل طبیعت.

کاهش درد زایمان با یک ویتامین

کاهش درد زایمان با یک ویتامین
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 384
برگرفته از سلامت نیوز/ن
این مطلب مفید بود ؟ 220 164
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف