نمناک ورزش و تناسب اندامورزش درمانی کاهش عصبانیت با انجام این ورزش ها
کاهش عصبانیت ، ورزش کردن
همه ی آدم ها عصبانی می شوند،افراد عصبانی به راحتی می توانند با انجام ورزش هایی میزان عصبانیت خود را کاهش دهند.

ورزش هایی برای کاهش عصبانیت

همه می دانیم عصبانیت چیست و همه ما آن را احساس کرده ایم. یا به صورت یک ناراحتی ناگهانی یا به صورت یک خشم و غضب تمام و کمال. عصبانیت یک احساس کاملاً طبیعی و حاکی از سلامتی است. اما وقتی کنترل آن از دست برود و مخرّب شود، می تواند مشکلاتی را ایجاد کند؛ مشکلاتی را در محل کار، در روابط شخصی و در کل زندگی و می تواند این احساس را در شما به وجود آورد که گویی شما تحت تأثیر یک احساس غیر قابل پیش بینی و بسیار قدرتمند قرار دارید. ورزش های خاصی هستند که با انجام آنها می توانید عصبانیت خود را کاهش دهید.با انجام این ورزش ها انرژی منفی شما به انرژی مثبت تبدیل می شود. ورزش های زیر برای زمان عصبانت مناسب هستند.

ورزش ها:


1. بوکس

ضربه زدن به کیسه بوکس کالری زیادی می سوزاند و برای فرو نشاندن عصبانیت مناسب است. پیشنهاد می شود که 6 تا 10 بار در هر ست به کیسه بوکس ضربه بزنید تا انرژی منفی شما تخلیه شود.

 

کاهش عصبانیت

ورزش هایی جهت تخلیه خشم


2. وزنه زدن:

وزنه زدن باعث ایجاد آرامش می شود و افسردگی را دور می کند. سعی کنید به هنگام وزنه زدن کمر را صاف نگه دارید. عضلات شکم را منقبض کنید. وزنه را در سه تا چهار ست با 6 تا هشت تکرار بلند کنید.

 

کاهش عصبانیت

ورزش هایی جهت تخلیه خشم


3. استفاده از توپ پزشکی:

توپ پزشکی را با عضلات منقبض و کمر صاف بلند کنید. توپ را بالا برده و محکم به زمین بکوبید. مراقب باشید که توپ با صورت شما برخورد نکند. بهتر است در سه تا چهار ست 10 تا 20 بار توپ را به زمین بزنید.

 

کاهش عصبانیت

ورزش هایی جهت تخلیه خشم4. دویدن بر روی شیب:

بعد از دویدن شما روحیه بهتری پیدا می کنید. می توانید بر روی تردمیل و در حالت شیب بدوید. تا آنجا که می توانید سریع بدوید. می توانید در دوره های کوتاه مدت و با استراحت های 60 تا 60 ثانیه ای دویدن را انجام دهید.

 

کاهش عصبانیت

ورزش هایی جهت تخلیه خشم

کاهش عصبانیت با انجام این ورزش ها

کاهش عصبانیت با انجام این ورزش ها
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از ساعت 24/ی
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف