نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت کاهش سریع فشار خون بالا در 5 دقیقه
فشار خون ، فشار خون بالا
خون دماغ و قرمزی صورت، سردرد، خواب آلودگی، سردرگمی و کما از علائم فشار خون بالا هستند.با روش طب فشاری فشارخون شما در کمتر از پنج دقیقه کاهش پیدا کرده و به میزان طبیعی باز می گردد.

بدون استفاده از دارو ظرف 5 دقیقه فشار خون را پایین بیاورید

فشار خون بالا زمانی رخ می دهد که خون مجبور باشد با فشاری بیشتر از داخل سرخرگ ها حرکت کند.در حدود 10 میلیون نفر در بریتانیا به فشار خون بالا مبتلا هستند (تقریبا یک پنجم از جمعیت بریتانیا)

امروزه، فشار خون بالا به عنوان یکی از بیماری های شایع و خطرناک شناخته شده که مصرف سیگار، کمبود خواب، استرس، غذای پر نمک و چرب، چاقی علل مهم بروز این بیماری هستند.
 
بهترین راه درمان برای کاهش فشارخون تغییر سبک زندگی است که اولین قدم آن مصرف غذاهای سالم بوده و در نتیجه آن نیاز شما به داروهای فشارخون و عوارض ناشی از آن ها کاهش می یابد.
 
لوهون سن، متخصص طب چینی، طب فشاری چین باستان را یکی از بهترین روش ها برای کاهش فشار خون می داند.
 
در اینجا ما به شما ٢ روش ماساژ ساده، که جریان خون در بدن را تحریک و موجب کاهش فشارخون می شود، معرفی می کنیم.
 
فشارخون

درمان فشار خون بالا

نقطه 1 - 2

این 2 نقطه در واقع یک خط را تشکیل می دهند که از پشت غضروف گوش به قسمت استخوان مرکزی گردن کشیده شده و برای انجام ماساژ، به آرامی با نوک انگشتان خود این خط را لمس کرده و این روش ماساژ را ده بار در هر دو طرف سر تکرار کنید.

نقطه 3

این خط از صورت شروع و در نقطه ای هم سطح با لاله گوش و به فاصله نیم دور اینچ از گوش به سمت بینی امتداد پیدا می کند که باید این خط را برای یک دقیقه به آرامی فشار دهید.
 
این روش به شما کمک می کند تا فشار خون بالا شما کاهش پیدا کند اما این به معنای آن نیست که این بیماری به طور کامل درمان شده و باید با رعایت دستورات پزشک عوامل خطر را کاهش و سلامتی خود را حفظ کنید.

کاهش سریع فشار خون بالا در 5 دقیقه

کاهش سریع فشار خون بالا در 5 دقیقه
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 72
برگرفته از تابناک -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 56 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف