نمناک اخباراقتصاد تداوم کاهش قیمت خودرو در بازار
کاهش قیمت خودرو ، کاهش قیمت خودرو در بازار
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی معتقد است روند کاهشی قیمت خودرو ادامه دار خواهد بود.
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1398

کاهش قیمت خودرو و آخرین وضعیت قیمت خودرو در بازار

خانه ملت: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی معتقد است با سیاست های وزارت صمت مبنی بر فروش فوری و فروش خودروسازان 5 درصد زیر قیمت بازار روند کاهشی قیمت خودرو ادامه دار خواهد بود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به کاهش قیمت خودرو در بازار در روزهای اخیر، گفت:سیاست های وزارت صمت مبنی بر فروش فوری در درازمدت توانست تا حدودی قیمت ها را کاهشی کرده و بازار خودرو را سامان دهد.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی افزود:سیاست فروش فوری و فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار باعث افزایش تولید خودروسازان شد، در نتیجه با عرضه بیشتر بازار تا حدودی کنترل و قیمت ها روند نزولی گرفته و متعادل شود. 

کنترل قیمت سازی در فضای مجازی از جولان دلالان در بازار جلوگیری کرد 

وی اظهار کرد:با کنترل قیمت سازی در فضای مجازی و جلوگیری از جولان دلالان نه تنها از افزایش قیمت خودرو در بازار جلوگیری شد بلکه کاهش قیمت چهارچرخ ها در روزهای اخیر را نیز رقم زد. 

در صورتی که میزان تولید خودروسازان افزایش پیدا کند -که با توجه به بررسی روند تولید این شرکت ها در ماه های اخیر موضوع دور از انتظاری نیست- کاهش قیمت خودرو تداوم داشته و بازار ساماندهی می شود

حباب قیمتی خودرو می شکند اگر .... 

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه در صورتی که مردم سرمایه های خود را روانه بازار خودرو نکنند حباب قیمتی خودرو می شکند، خاطرنشان کرد:در صورتی که میزان تولید خودروسازان افزایش پیدا کند -که با توجه به بررسی روند تولید این شرکت ها در ماه های اخیر موضوع دور از انتظاری نیست- کاهش قیمت خودرو تداوم داشته و بازار ساماندهی می شود. 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد:از آنجا که افزایش تولید در دستور کار خودروسازان قرار گرفته و وزارت صنعت، معدن و تجارت تمام توان خود را برای کاهش قیمت چهارچرخ ها در بازار به کار می برد کاهش بیشتر قیمت خودرو در بازار طی روزهای آینده حتمی است.

انتهای پیام/م

ادامه کاهش قیمت خودرو در بازار

تداوم کاهش قیمت خودرو در بازار
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف