نمناک سبک زندگیتناسب اندام کاهش وزن بازیگر زن مشهور کره ای از روی خجالت! + تصاویر
کاهش وزن بازیگر ، بازیگر زن قبل و بعد از لاغری
کاهش وزن بازیگر زن کره ای که به دلیل تناشب اندام و زیبایی چهره اش مشهور بود آن هم به دلیل مقایسه خود با گروهی خاص سوژه رسانه های این کشور شد.
تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1396

کاهش وزن قابل توجه بازیگر زن کره ای

بازیگر زن کره ای " لی تای - ایمز" بعد از کاهش وزن محسوس کاملا چهره و اندام خود را متحول کرده است .

کاهش وزن بازیگر

عکس بازیگر کره ای قبل و بعد از کاهش وزن و لاغری 

 اخیرا یکی از بازیگران مشهور کره ای به دلیل کاهش وزن زیادش سوژه رسانه های این کشور شد.

این بازیگر بعد از مدتها در یک برنامه تلویزیونی به نام "رویای شفاف" حضور پیدا کرد که تغییر ظاهری او حتی مجری برنامه را کنجکاو و در نهایت مجبور به سوال کرد.

 "لی تای" که به دلیل داشتن صورت گرد و تناسب اندامی مورد علاقه زنان این کشور شهرت داشت بعد از سپری کردن یک دوره رژیم لاغری با صورت و اندامی لاغر مقابل دوربین ها رفت.

کاهش وزن بازیگر

کاهش وزن بازیگر

کاهش وزن بازیگر زن مشهور کره ای

این بازیگر بعد از سوال مجری برنامه گفت که 6 ماه است در یک رژیم غذایی خاص قرار دارد که طبق مراحل این رژیم علاوه بر مصرف سبزیجات و کاهش پروتئین ها در طول روز تنها 3 قاشق برنج مصرف می کند.

خانم لی در یکی دیگر از برنامه ها تحت عنوان ستاره های MBC‘s توصیف کرد که رژیم غذایی لاغری او بسیار سخت و محدود شده است تا او را به وزن ایده آل خود برساند.

کاهش وزن بازیگر

کاهش وزن بازیگر کره ای که به دلیل تناسب اندامش مشهور بود

او همین طور اقرار کرد پس از جلسه فوتوشوت تصویر برداری با دو بازیگر زن همکارش خانم پارک هان-بیول و چا- یانگ نسبت به ظاهر خود احساس عدم اعتماد به نفس پیدا کرده و تصمیم به کاهش وزن گرفته است.

این بازیگر کره ای در طی گفت و گو با این برنامه تلویزیونی گفت من با بازیگرها پارک هان-بیول ولی چا-یانگ فوتوشوت داشتم و آن ها اندام بسیار متناسبی داشتند و در همان لحظه احساس کردم که باید رژیم لاغری سختی برای کاهش وزنی سریع آغاز کنم.

کاهش وزن بازیگر زن مشهور کره ای از روی خجالت! + تصاویر

کاهش وزن بازیگر زن مشهور کره ای از روی خجالت! + تصاویر
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 17
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف