نمناک ورزش و تناسب اندامکنترل وزن کاهش وزن باورنکردنی ؛ مردی که یکساله 89 کیلو لاغر کرد!
این مرد که 225 کیلوگرم وزن داشت و با افزایش وزن بسیاری مواجه بود، ناگهان تصمیم به کاهش وزن گرفت و در طول یک سال وزن خود را کاهش داد.

مرد 225 کیلویی با یک تصمیم نزدیک به 89 کیلو وزن کم کرد

مردی که در عرض یک سال، وزن قابل توجهی را از دست داد می تواند الگویی برای افراد مبتلا به چاقی باشد. روش کاهش وزن 89 کیلویی او در 365 روز، الهام بخشی است کامل، برای سال نو و تغییر باورنکردنی از دست دادن وزن او با این حجم، به تنهایی ایده و انگیزه ای است که شما باید در سال جدید خود بدانید. تصویر و داستان مردی را که در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانید بیش از یک سال پیش در سال 2017، "وینس هیندز" معاون دادستان الیس و ناحیه، به تجربه جو راگان گوش فرا داد و الهاماتی را برای آغاز سفر خود به زندگی سالمتر در پیش گرفت. در 19 نوامبر همان سال وی، اولین ویدیوی خود را به رسانه های اجتماعی ارسال کرد، نشان داد که چگونه کمدین برت کریشیر، الهام بخش او شده است. در آن ویدیو- کارگردان کریشیر میگوید:"اگر تو بتوانی این کار را انجام دهی، من هم این کار را خواهم کرد" و از آنجا، او شروع به کاهش وزن کرد.

14 استون کاهش وزن یک مرد در عرض یک سال!

حالا بعد از یکسال تلاش برای کاهش وزن " وینس" می گوید :

من بیدار شدم و قهوه را نوشیدم و در Instagram ویدیویی از برت در نیمه ماراتن سنت پیت در کالیفرنیا را یافتم. من در صندلی نشسته بودم فکر می کردم، "اگر همچین آدمی توانسته در دو هفته مسیر ماراتن را بدود، چرا من این کار را انجام ندهم." و بنابراین الهام بخش من شد.      

کاهش وزن باورنکردنی در طول یک سال

مردی که 89 کیلوگرم وزن کم کرد 

راز 89 کیلو کاهش وزن این مرد در عرض یک سال چیست؟

از صحبت ها و تصاویری که او مدام در صفحه شخصی اش منتشر میکرد مشخص شده است که " وینس هیندز" کاهش وزن خود را با راه رفتن با دوستان خود آغاز کرده است. دو هدف اصلی او این بود که همه چیزی که او را به چالش می کشید را عمومی میکرد،و به تمامی آنها پاسخ مثبت میداد.

پیاده روی او آغاز شده بود اما یک هفته بعد "هیندز" خود را وزن می کند و متوجه می شود که سه پوند وزن اضافه کرده است، اما این موضوع او را مایوس نمی کند. او تمرین را ادامه داد، برنامه یوگا را آغاز کرد و تا آوریل بیش از 100 پوند کاهش وزن پیدا کرد. "هیندز "پیش از این در سفرهای کاهش وزن شرکت کرده بود، اما نه برای مدت طولانی. به طور معمول، و دوره ای، این مسیرها را به تنهایی شروع کرده است، و برای مدتی وزن خود را از دست داده است.

پیش از آغاز این راه در یک لایو تبادل نظر آنلاین با دوستانش گفت :در طول زندگی خود،بارها 100 پوند کاهش و اضافه وزن داشته ام.صحبت در این مورد با همسرم بسیار راحت است ؛ برای چند هفته و یا یک ماه خیلی خوب عمل میکنید و سپس خسته میشوید و آن را ترک میکنید. من این کار را بارها و بارها انجام داده ام نمی دانم آیا در سن 52 سالگی شانسی برای کاهش وزن وجود دارد یا خیر. من فقط فکر میکنم بیماری ها و آسیب ها نشان دهنده آن هستند که به اندازه کافی قوی نیستم تا این حجم وزن را کم کنم.

کاهش وزن باورنکردنی

تغییرات اساسی این مرد در طول یک سال

حالا او در ادامه ی صحبت هایش بعد از یادآوری جملات آن روزهایش می گوید»

فکر میکردم دیگر شانسی ندارم. وقتی این مسیر را انتخاب کردم، نزدیک 500 پوند یعنی226 کیلوگرم وزن داشتم، نزدیک به یک چهارم تن، بنابراین مجبور بودم وزنم را کاهش دهم. 365 روز بعد، هیندز 226 کیلویی وزن خود را به شدت کاهش داده بود , تحول او باور نکردنی و الهام بخش برای هر کسی است که مایل است در سال جدید به چالش بپردازد!

 

کاهش وزن باورنکردنی ؛ مردی که یکساله 89 کیلو لاغر کرد!

کاهش وزن باورنکردنی ؛ مردی که یکساله 89 کیلو لاغر کرد!
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف