نمناک سبک زندگیتناسب اندام روش جدید کاهش وزن با بو کشیدن!
کاهش وزن ، کاهش وزن با بو کشیدن
دانشمندان روش جدیدی خلق کرده اند که با فریب دادن مغز باعث لاغری و کاهش وزن فرد می شود.
بازدید : 4,432 نفر

جدیدترین روش کاهش وزن با بو کشیدن

اضافه وزن و چاقی از مشکل هایی است که افراد زیادی با آن دست به گریبان هستند. روش های مختلفی هم برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام وجود دارد که البته همگی آنها اصولی و صحیح نیستند. همواره رژیم کم کالری در کنار یک برنامه ورزشی منظم، کلید رهایی از چاقی معرفی شده است اما دانشمندان شیوه ای نوین برای کاهش وزن ابداع کردند که در آن از طریق فریب مغز میتوان به کاهش وزن و لاغری دست یافت.

دانشمندان فرانسوی موفق شدند با استفاده از ترکیبات طبیعی معطر تمایل افراد به غذاهای پر کالری را کاهش و تمایل به غذاهای کم کالری را افزایش دهند.
 
دانشمندان فرانسوی با استفاده از ترکیبات طبیعی معطر، مغز انسان را برای انتخاب غذای ساده به جای غذای مملو از شکر و چربی فریب دادند.
 
محققان با تولید مولکول های طبیعی معطر و افزودن آن در غذاهای کم کالری، فرایند تشخیص مغز و افزایش اشتها را به اصطلاح هک کردند. با این روش افراد با خوردن غذاهای کم کالری هم از لذت غذاهای آماده، شیرین و پرچرب محروم نمی شوند و هم با دریافت غذای کم کالری وزن اضافی را کاهش می دهند.

کاهش وزن

کاهش وزن با بو کشیدن و فریب مغز

ترکیبات معطر طبیعی کاربرد بسیاری دارند، به طوری که می توان آنها را به غذاهای معمولی و سالم اضافه کرد تا میل به مصرف افزایش یابد، همچنین این مواد را می توان با غلظت بیشتری به غذاهای پرچرب و خیلی شیرین اضافه کرد تا مردم از خوردن آنها امتناع کنند.
 
روش معطرسازی غیرواقعی مواد غذایی همچنین لذت خوردن غذاهای خوشمزه و شیرین را دوباره به بیماران دیابتی باز می گرداند و به آنها کمک می کند تا بدون نگرانی از دریافت قند هرچه می توانند غذای شیرین غیرواقعی میل کنند.
 
محققان فرانسوی همچنین دستگاه مکمل این فناوری را تولید کردند که با انتقال بو و مواد معطر طبیعی به غذاهای سالم و کم طرفدار، آنها را پر روغن، حاوی شکر و نمک برای مغز جلوه می دهد.

روش جدید کاهش وزن با بو کشیدن!

روش جدید کاهش وزن با بو کشیدن!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف