نمناک سرگرمیگوناگون کاهش وزن عجیب دختر 500 کیلویی بعد از یک پیام عاشقانه
وزن ، کاهش وزن
دختر 500 کیلویی با پیام عاشقانه 120 کیلو کم کرد اقدام باورنکردنی و عجیب این دختر رسانه ای شد چراکه ماجرای بسیار جالبی دارد.

کاهش وزن عاشقانه

سنگین وزن ترین زن جهان تحت عمل جراحی موفقیت آمیز چاقی قرار گرفت این زن بعد از شنیدن یک پیام عاشقانه اقدام به کاهش وزن خود کرد..

"امان احمد" 37 ساله ماه فوریه برای کسب آمادگی جهت انجام جراحی چاقی به بیمارستان Saifee در بمبئی منتقل شد. وزن امان پیش از این 498 کیلوگرم بوده و وزن بالای او موجب شده بود که برای مدت دو دهه در خانه اش در مصر حبس شود.
این دختر وقتی مشغول چک کردن شبکه های خود بود متوجه یک پیام عاشقانه از طرف یک ناشناس شد و همین من باب یک آشنایی طولانی شد تااینکه تصمیم گرفت خود را به خاطر عشقش لاغر کند.

وزن


این بیمار پس از انتقال به بیمارستان به سرعت تحت رژیم غذایی مایعات قرار گرفت تا برای جراحی آماده شود. طبق گزارش تایمز آو ایندیا، این بیمار پس از آنکه نزدیک به 120 کیلو از وزن خود را از دست داد تحت جراحی "گاسترکتومی آستینی" قرار گرفت.
پزشک معالج این بیمار گفت:وضعیت جسمی او به نظر خوب است. همچنین کیسه صفرای او به دلیل اینکه سنگ ساز شده بود تحت جراحی قرار گرفت زیرا ممکن بود بعدها دردسرساز شود.
به گزارش نیچر ورلدنیوز، "امان" از دوران کودکی دچار مشکلات تیروئیدی بوده اما پس از آنکه دچار سکته مغزی شد افزایش وزن او روند صعودی تر پیدا کرد

کاهش وزن عجیب دختر 500 کیلویی بعد از یک پیام عاشقانه

کاهش وزن عجیب دختر 500 کیلویی بعد از یک پیام عاشقانه
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 13
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف