نمناک سرگرمیدیدنی ها کاهش وزن 100 کیلویی پس از شکست عشقی! + تصاویر
کاهش وزن ، شکست عشقی
یک مرد 25 ساله ترکیه ای پس از شکست عشقی تصمیم گرفت با کاهش قابل ملاحظه وزن اندام خود را متناسب کند.

 101 کیلو کاهش وزن پس از شکست عشقی

هیکل درشت و چاق این مرد به قدری برایش آزاردهنده بود که اقدام به کاهش وزن خود به طور باورنکردنی کرد،یک مرد 25 ساله ترکیه ای پس از شکست عشقی تصمیم گرفت با کاهش قابل ملاحظه وزن اندام خود را متناسب کند.

" کمال جان اوزدمیر" مرد 25 ساله و فروشنده یک مغازه کفش فروشی در استانبول پس از آخرین شکست عشقی تصمیم گرفت با رژیم و انجام جراحی کوچک کردن معده به جنگ اضافه وزن خود برود و خود را از 184 کیلو به 83 کیلو برساند.


"کمال جان" با اشاره به اینکه دیگر از نیش و کنایه های دوستانش خسته شده بود گفت، با هر دختری که آشنا میشدم و می خواستم با عمیق تر کردن رابطه پیشنهاد ازدواج بدهم، با یک پاسخ منفی مشابه مواجه می شدم:" ببخشید، تو خیلی خوبی اما خیلی چاقی "

به گفته این مرد جوان ترکیه ای :دیگر از این وضع خسته شدم و پس از آخرین باری که با جواب منفی یک دختر مواجه شدم، تصمیم گرفتم وزنم را کم کنم و به اندام مناسب برسم.

این مرد ترکیه ی پس از عمل جراحی معده و رژیم – زیر نظر متخصص تغذیه – توانست به وزن ایده آل برسد.

او می گوید کسانی که ماه ها او را ندیده اند پس از تغییرات اخیر ناشی از کاهش وزن ، او را نمی شناسند. به گفته این مرد ترکیه ای بسیاری از مشتری های مغازه کفش فروشی پس از کاهش وزن او را نمی شناسند و او مجبور می شود با نشان دادن عکس های قدیمی ثابت کند که همان فروشنده چاق سابق است.

کاهش وزن

کاهش وزن

" کمال جان اوزدمیر" پیش و پس از 101 کیلو کاهش وزن


کاهش وزن

 

کاهش وزن

کاهش وزن

 

کاهش وزن

کاهش وزن 100 کیلویی پس از شکست عشقی! + تصاویر

کاهش وزن 100 کیلویی پس از شکست عشقی! + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 22
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 21 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف