نمناک اخباراقتصاد کاهش 50میلیونی قیمت خودروی خارجی
کاهش قیمت خودرو ، قیمت بنز
در ادامه رکورد در بازار خودرو ،کاهش قیمت خودروهای خارجی و وارداتی با سرعت بالاتری در حال حرکت است به طوری که بعضی از این خودروها 50 تا 60 میلیون تومان کاهش قیمت داشتند.
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1394

کاهش قیمت خودرو بنز در ایران

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل با اشاره به ادامه رکود در بازار خودرو گفت :درحال حاضر عرضه خودرو زیاد و تقاضا کم است و این موجب رکود بازار شده است. 
وی افزود:مردم منتظر کاهش قیمت خودور هستند و خرید نمی کنند و در حالی که در مقایسه با ابتدای سال قیمت خودرو کاهش یافته است. 
به گفته رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل در برخی از خودروها 200 میلیونی نزدیک به 15 تا 20 میلیون کاهش قیمت رخ داده است و خودروهایی مانند بنز و بی ام و نزدیک به 50 تا 60 میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرده اند. 
وی تصریح کرد:در بین خودروهای وارداتی فروش سانتافه نسبت به سایر خودروها به دلیل آبشن های موجود بیشتر بوده است.  درحال حاضر صنف نمایشگاه داران اتومبیل در رکود به سر می برند و این درحالی است که باید مالیات خود را پرداخت کنند و دراین شرایط باید دولت با توجه به شرایط اقتصادی و بازار به دریافت مالیات اقدام کند. 
وی ادامه داد:نزدیک به شش ماه است که اعضای این صنف درآمدی نداشته اند و این امر منجر به تعطیلی بسیاری از واحدهای صنفی شده است

 

کاهش قیمت خودرو ، کاهش شدید قیمت خودرو بنز در ایران

کاهش 50میلیونی قیمت خودروی خارجی
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 21
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف