نمناک تکنولوژیتبلت و موبایل گربه ایرانی در تبلیغات گلکسی اس 6 + فیلم
گلکسی اس 6 ، گلکسی اس 6 اج
شرکت سامسونگ به تازگی در ویدئو تبلیغاتی جدید این بار برای وسائل جانبی دو پرچمدار هوشمند خود، گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج از گربه اصیل ایرانی یا همان پرشین کت استفاده کرده است.

گربه اصیل ایرانی در تبلیغ گوشی هوشمند گلکسی اس 6

شرکت سامسونگ به تازگی در تبلیغات جدیدترین محصولات خود به نام گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج از چهره آشنای گربه ایرانی یا همان پرشین کت استفاده کرده است.

در این ویدئو تبلیغاتی، شرکت سامسونگ در واقع کاور هوشمند Clear View خود را معرفی کرده که برای دو گوشی هوشمند گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج به بازار عرضه شده است.
 
گربه ایرانی
 
کاور هوشمند Clear View همانطور که از نام آن پیداست یک کاور شفاف و آینه ای شکل است که بر روی گوشی هوشمند شما قرار می گیرد و مطابق معمول هر کاور هوشمندی می توانید از روی آن به تماس هایتان پاسخ دهید، آن ها را رد کنید، ناتیفیکیشن ها را ببینید و یا از زمان موجود مطلع شوید.
در این ویدئو تبلیغاتی 41 ثانیه ای، کاور هوشمند گلکسی اس 6 اج، توجه گربه سفید و پشمالوی ایرانی هنرمند ما را جلب می کند اما تماس وارده به گوشی باعث شگقتی و ترس او می شود.
 
کاور هوشمند Clear View گوشی هوشمند گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج شما را از خط و خش وارده (حتی از جانب پنجه های یک گربه) دور نگه می دارد اما چندان هم ارزان تمام نمی شود و برای برخورداری گوشی هوشمند نازنینتان از آن باید 61 دلار ناقابل بپردازید! به نظر شما حفاظت از چنین گوشی هوشمندی ارزش پرداخت این مبلغ را دارد؟
  

گربه ایرانی در تبلیغات گلکسی اس 6 + فیلم

گربه ایرانی در تبلیغات گلکسی اس 6 + فیلم
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 20
برگرفته از فارنت-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 17 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف