نمناک ورزشفوتبال کاوه رضایی برای ماندن در استقلال شرط دارد
کاوه رضایی ، تيم استقلال تهران
کاوه رضایی برای ماندن در باشگاه استقلال شرط گذاشته که اول 30 درصد باقی مانده از قرارداد فصل گذشته پرداخت شود.
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1396
بازدید : 1,486 نفر

شرط کاوه رضایی برای ماندن در استقلال

وقتی قبل از اتمام لیگ برتر خبرنگاران از کاوه رضایی در مورد تمدید قراردادش با استقلال پرسیدند، او جواب داد:«تمام تمرکزم روی چند بازی است که در پیش داریم و نمی خواهم ذهن خودم را درگیر کنم و پس از پایان مسابقات لیگ برتر تصمیم گیری خواهم کرد!»
حالا لیگ برتر به پایان رسیده است و مهم ترین دغدغه علیرضا منصوریان و استقلالی ها تمدید قرارداد با ستاره خط حمله آبی هاست. کاوه رضایی در لیگ برتر داخلی و آسیا ثابت کرده یک مهاجم معمولی نیست و بسیار تأثیرگذار است. هر چند شنیده می شود این ستاره از مکنت مالی خیلی خوبی برخوردار است و حتی تجارت سنگ می کند اما به شدت حرفه ای است. کاوه رضایی تمرینات خود را حرفه ای دنبال می کند، زندگی حرفه ای و بی حاشیه ای دارد و در سال های اخیر هم حرفه ای قرارداد بسته است. مهم ترین مشکل او با استقلال تهران برای ادامه همکاری مسائل مالی و بدقولی باشگاه است. کاوه در یکی، دو نوبت هم علیه رضا افتخاری مصاحبه کرده و در مورد اجرای تعهدات قبلی باشگاه حرف زده است.


هم اکنون رضایی دو پیشنهاد داخلی خوب و یک پیشنهاد هم از لیگ ستارگان قطر دارد ولی بدش نمی آید در استقلال بماند. تیم قطری در جایگاه چندان مناسبی در لیگ ستارگان قرار نداشته و به همین خاطر بعید است مهاجم اول استقلال تمایل چندانی به کوچ به حاشیه خلیج داشته باشد. پیشنهادات داخلی هم کاوه رضایی را که در استقلال به شهرت و جایگاه خوبی رسیده است وسوسه نمی کند. از طرفی دیگر این مهاجم گلزن و گلساز به تازگی نامزد کرده و بدش نمی آید ادامه فوتبالش را در ایران و کنار خانواده سپری کند. اما این وسط یکی، دو مشکل وجود دارد. در همین راستا شنیدیم کاوه رضایی برای باشگاه استقلال شرط گذاشته که اول 30 درصد باقی مانده از قرارداد فصل گذشته پرداخت شود و با او تسویه حساب کامل صورت پذیرد و بعد در مورد تمدید صحبت شود. بحث دیگر مربوط به اضافه شدن برخی آپشن و بند ها به قرارداد کاوه رضایی است.

 

کاوه رضایی

منصوریان جانشین رضایی را در آب نمک خوابانده!

 شماره 9 آبی ها در فصل تازه به اتمام رسیده در امر گلسازی نیز بسیار موفق نشان داد و حالا می خواهد آپشن پاس گل هم به قراردادش افزوده شود. جالب آنکه خود علیرضا منصوریان هم به خوبی می داند تمدید قرارداد با کاوه رضایی به این راحتی ها انجام نمی شود. از سوی دیگر کاوه رفیق فابریک مهدی رحمتی کاپیتان سرشناس آبی هاست که به تازگی زمزمه هایی مبنی بر پیشنهاد سنگین یک تیم شهرستانی به او شنیده می شود. اگر مهدی رحمتی مطابق قراردادش که 2 سال از آن باقی مانده در استقلال بماند آنگاه شاید کار تمدید قرارداد کاوه رضایی راحت تر پیش برود اما... به هر حال کاوه رضایی پس از بازی برگشت با العین امارات هم فرصت دارد حسابی فکر کند و مشورت هایش را انجام دهد تا تصمیم درستی بگیرد.
استقلالی ها حسن بیت سعید را در آب نمک خوابانده اند! شنبه شب گذشته حسن بیت سعید مهاجم گلزن استقلال خوزستان پای سفره عقد نشست تا رسماً به جرگه متأهلان بپیوندد. این بازیکن مؤثر خوزستانی ها به تازگی در مصاحبه ای مدعی شد به هر تیمی برود شماره 7 را خواهد پوشید! در این ارتباط شنیدیم باشگاه استقلال تهران مذاکراتی با بیت سعید داشته و به قول معروف او را در آب نمک خوابانده که در صورت جدایی کاوه رضایی، این مهاجم خوزستانی را به پایتخت بیاورد. حالا اینکه باشگاه استقلال حاضر است بعد از تجربه تلخ بختیار رحمانی بار دیگر پیراهن شماره 7 فرهاد مجیدی را به حسن بیت سعید بدهد سؤالی است که شاید در آینده جواب آن داده شود!

کاوه رضایی برای ماندن در استقلال شرط دارد

کاوه رضایی برای ماندن در استقلال شرط دارد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از خبر ورزشی/ی
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف