نمناک ورزشفوتبال انتخاب کاوه رضایی به عنوان بهترین بازیکن شارلروا
کاوه رضایی ، کاوه رضایی بلژیک
کاوه رضایی ستاره ایرانی تیم شارلروا در ماه گذشته با کسب 52 درصد رای آرا طرفداران شارلروا به عنوان بهترین بازیکن این تیم انتخاب شد.
تاریخ انتشار : 21 مهر 1396

کاوه رضایی بهترین بازیکن ماه گذشته شارلروا

ستاره ایرانی باشگاه شارلروا با درخششی که از خود در ترکیب اصلی این تیم نشان داد به عنوان بهترین بازیکن ماه گذشته انتخاب و معرفی شد. روزهای رویایی ستاره فصل گذشته استقلال در اولین تجربه اروپایی همچنان ادامه دارد، چون کاوه رضایی بعد از این که دوباره به تیم ملی ایران دعوت و در دو بازی دوستانه برابر توگو و روسیه به میدان رفت این بار به عنوان برترین بازیکن ماه گذشته شارلروا نیز انتخاب و معرفی شد.

ستاره ایرانی خط حمله شارلروا با به ثمررساندن 4 گل و دادن سه پاس گل یکی از عوامل اصلی موفقیت های این فصل گورخرها(لقب شارلروا) در ژوپیرلیگ قلمداد شد؛ از همین رو توسط کارشناسان فوتبال بلژیک در بین 5 نامزد نهایی کسب عنوان برترین بازیکن ماه گذشته این باشگاه قرار گرفت که بعد از یک هفته نظرسنجی در نهایت با 52 درصد آرا طرفداران بلژیکی، کاوه عنوان بازیکن ماه شارلروا را به خود اختصاص داد.

کاوه رضایی

بهترین بازیکن تیم شارلروا

کاوه رضایی

بهترین بازیکن تیم شارلروا

انتخاب کاوه رضایی به عنوان بهترین بازیکن شارلروا

انتخاب کاوه رضایی به عنوان بهترین بازیکن شارلروا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ورزش سه/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف