نمناک ورزشفوتبال خداحافظی غمبار بوفون کاپیتان ایتالیا از تیم ملی + عکس
کاپیتان ایتالیا ، کاپیتان تیم فوتبال ایتالیا
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایتالیا پس از شکست تیمش مقابل سوئد و راه نیافتن به جام جهانی روسیه از بازی های ملی خداحافظی کرد.
تاریخ انتشار : 23 آبان 1396

خداحافظی کاپیتان ایتالیا از بازی های ملی با اشک

جانلوئیجی بوفون، کاپیتان تیم ملی ایتالیا، با ناکامی تیمش در راه رسیدن به جام جهانی 2018، از بازی های ملی خداحافظی کرد. بوفون که پیش از این اعلام کرده بود در پایان فصل جاری از فوتبال خداحافظی می کند، امیدوار بود که آخرین بازی های دوران حرفه ای اش را در جام جهانی روسیه انجام بدهد اما ایتالیا امشب نتوانست شکست 1-0 دیدار رفت مقابل سوئد را جبران کند و از رسیدن به جام جهانی بازماند. به این ترتیب بوفون همین امشب و در حالی که از ناراحتی اشک می ریخت، خداحافظی اش را از بازی های ملی اعلام کرد.

کاپیتان ایتالیا

خداحافظی بوفون از بازی های ملی

کاپیتان ایتالیا

خداحافظی بوفون از بازی های ملی

کاپیتان ایتالیا

خداحافظی بوفون از بازی های ملی

بیوگرافی بوفون:

جانلوئیجی بوفوندروازه بان و کاپیتان تیم ملی فوتبال ایتالیا و یوونتوس است. وی در ١٤نوامبر ٢٠١٧پس ازحذف مقابل تیم ملی سوئد در پلی آف مقدماتی جام جهانی و جاماندن ایتالیا از جام جهانی ٢٠١٨روسیه با چشمانی گریان، از فوتبال ملی خداحافظی کرد.

بوفون در سن 12 سالگی به تیم بوناسکولا و در 13 سالگی به تیم پارما پیوست. او در سن 13 سالگی در خط حمله به عنوان یک مهاجم بازی می کرد و یکسال در همین پست باقی ماند. در 14 سالگی هر دو دروازه بان تیم وی مصدوم شدند و وی مجبور شد تا از دروازه دفاع کند و دو هفته در پست دروازه بانی ماند. پس از آن بود که کار خود را به صورت رسمی در پست دروازه بانی شروع کرد؛ جی جی از توماس انکونو کامرونی به عنوان الگوی خود یاد کرده است؛ و سر انجام در سال 1995 برای اولین بار در مقابل تیم میلان در رقابت های ایتالیا سری آ حاضر شد. وی هم اکنون به عنوان دروازه بان با پیراهن شماره 1 در ترکیب یوونتوس قرار دارد.

خداحافظی غمبار بوفون کاپیتان ایتالیا از تیم ملی + عکس

خداحافظی غمبار بوفون کاپیتان ایتالیا از تیم ملی + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ورزش سه/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف