نمناک سرگرمیگوناگون کباب کردن شتر 450 کیلویی! + تصاویر
کباب ، کباب شتر
باز هم اتفاقی عجیب در چین سوژه بسیاری از رسانه های خبری شد اتفاقی که در آن شتر بزرگی به وزن 450 کیلوگرم را با کمک جرثقیل روی یک کورۀ بسیار بزرگ کباب کرده و گوشت آن را بین مردم پخش کردند.
بازدید : 5,525 نفر

چینی ها از آن دسته افرادی هستند که اغلب کار ها و رفتارها و ابتکارات عجیب و غریبشان همیشه و در همه حال شنیده می شود و به نوعی عجیب بودنشان همیشه مطرح است و همگی شاهد این ویژگییشان هستیم،به تازگی نیز خبری خبری جنجالی در بسیاری از رسانه های خبری از چینی ها منتشر شده است که این خبر واکنش بسیاری از کاربران و رسانه ها را در پی داشت.

اینبار هم خبر به سیخ کشیدن یک شتر 450 کیلویی در این کشور تیتر یک بسیاری از خبرگزاری ها شد. این شتر بخت برگشته با یک سیخ عظیم و با کمک گرفتن از جرثقیل بر روی کوره ای بسیار بزرگ سوخاری شده و مدتی بعد هم توسط جمعیت مشتاقی که برای دیدن این صحنه جمع شده بودند، خورده شد.

اگرچه برخی رسانه ها به این خبر واکنش منفی نشان داده و آن را غیر طبیعی دانستند اما تقسیم کردن گوشت این شتر در میان مردم عادی بدون دریافت هیچ پولی، نتیجه کباب کردن شتر بود. بد نیست نگاهی به عکس های این ماجرا داشته باشیم:

کباب شتر

کباب شتر

کباب شتر

کباب شتر

کباب شتر

کباب کردن شتر 450 کیلویی! + تصاویر

کباب کردن شتر 450 کیلویی! + تصاویر
:
امتیاز : 1.6 تعداد رای : 31
برگرفته از نیک صالحی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف