نمناک دنیای مددکوراسیون منزل کتابخانه آپارتمانی مدرن در لندن + تصاویر
کتابخانه آپارتمانی ، دکوراسیون داخلی خانه
معمار مشهور آندره موسکا یک آپارتمان سه طبقه قدیمی در لندن را به یک فضای مدرن و زیبا تبدیل کرده است .کتابخانه آپارتمانی در این طراحی نقش خارق العاده ای دارد.

طراحی کتابخانه آپارتمانی در آپارتمان سه طبقه

 

همیشه چیزی استثنایی جذاب در مورد خانه های پاریس زرق و برق دار وجود دارد به خصوص در طراحی های داخلی متفاوت که اکثرا بعد از تغییرات عمده ظاهر می شوند. در این گزارش دنیای مد نمناک آپارتمانی مدرن و شیک در لندن را به تصویر می کشد که طراحی هوشمندانه ای از معمار آندره موسکا است . او قفسه های چوبی کتابخانه آپارتمانی را نقطه کانونی قرار داده  و شادابی و طراوت را به فضا منتقل کرده است.

تصاویری که مشاهده می کنید متعلق به یک آپراتمان سه طبقه است که کتابخانه ی چوبی در تمام بخش های ان با کاربردهای خاص طراحی و نصب شده است. ایده ی بازسازی و تبدیل از یک خانه تاریک و ناخوشایند را به یک مرکز مدرن روشن و پر نور در این طرح را در حالی مشاهده یم کنید که حداکثر فضا با قفسه های چوبی و ست رنگ کابینت آشپزخانه در این آپارتمان پوشانده شده است حضور دارند . در طبقه ی پایین تر کتابخانه برای جداسازی بخش نشینمن و مطالعه تعبیه شده است و در بخش طبقه دوم راه پله ای مدرن محسوب می شود.در اینجا قفسه ها به واحدهای ذخیره سازی هوشمند و پرگار تقسیم اتاق که ترکیب فرم و عملکرد را در شیوه ای گردیده تبدیل شده است مورد استفاده قرار گرفته اند.در ادامه تصاویری از طراحی دکوراسیون داخلی این خانه مدرن را مشاهده می کنید.

تصاویر طراحی خارق العاده کتابخانه آپارتمانی به عنوان جزء اصلی خانه ای مدرن

 

کتابخانه آپارتمانی

 کتابخانه آپارتمانی مناسب اتاق پذیرایی

کتابخانه آپارتمانی

ایده ی جالب و دیدنی کتابخانه آپارتمانی

کتابخانه آپارتمانی

کتابخانه آپارتمانی

طراحی مدرن و هوشمندانه  کتابخانه آپارتمانی

کتابخانه آپارتمانی

کتابخانه آپارتمانی

 کتابخانه آپارتمانی با قفسه های چوبی زیبا

کتابخانه آپارتمانی

کتابخانه آپارتمانی

کتابخانه آپارتمانی

کتابخانه آپارتمانی

 استفاده از کتابخانه آپارتمانی به عنوان دیوار جداساز

کتابخانه آپارتمانی مدرن در لندن + تصاویر

کتابخانه آپارتمانی مدرن در لندن + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : دنیای مد نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف