نمناک سرگرمیدیدنی ها کتف های عجیب و قدرتمند یک نوجوان هندی! + تصاویر
کتف ، جابجایی ماشین
نوجوانی هندی از توانایی عجیب و نادری برخوردار است؛ کتف های این نوجوان آنقدر قدرتمند است که می تواند یک اتومبیل را با آن به دنبال بکشد.

 پسری که با کتف هایش ماشین جابجا می کند

قدرت و قوای جسمی برخی افراد به قدری زیاد و باور نکردنی است که می توانند کارهایی انجام دهند که بسیار عجیب و به دور از تصور می باشد ."آبیشک چوبای" نوجوان 18 ساله که در "ساگار" محل زندگی اش به "کتف فولادی" مشهور است آنقدر کتف های قدرتمندی دارد که می تواند با آن کارهای عجیب و باورنکردنی انجام دهد.
 
این نوجوان که از ده سالگی توانسته یک اتومبیل را با کتف جابجا کند اکنون می تواند دو اتومبیل را همزمان 27 متر به دنبال بکشد. آبیشک می خواهد با این توانایی نادر نام خود را در فهرست "گینس" ثبت کند.
 
او می گوید وقتی 8 ساله بود با کشیدن میز و صندلی شروع به تمرین کرد و رفته رفته توانایی اش را به حد باورنکردنی افزایش داده است. این نوجوان هندی می گوید وقتی خیلی کوچکتر بوده کسانی را دیده که با دندان و حتی موهایشان وزنه های سنگین را جابجا می کنند ولی تا حالا نشنیده کسی بتواند با کتفش چنین کارهایی انجام دهد. خانواده این نوجوان هم از تلاش های او حمایت می کنند و امیدوار هستند روزی نامش فرزندشان در فهرست گینس ثبت شود.
 
نوجوان هندی
 
نوجوان هندی
 
نوجوان هندی
 
نوجوان هندی
 
نوجوان هندی
 
نوجوان هندی
 
نوجوان هندی

کتف های عجیب و قدرتمند یک نوجوان هندی! + تصاویر

کتف های عجیب و قدرتمند یک نوجوان هندی! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از فرادید - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف