نمناک اخبارورزشی جزئیات ماجرای کتک کاری هومن افاضلی و کارمند زن فدراسیون
هومن افاضلی ، کتک کاری هومن افاضلی
صبح دیروز بود که خبر کتک کاری هومن افاضلی با یک کارمند زن فدراسیون فوتبال در رسانه ها منتشر شد و این مسئله موجب شد تا زهره هراتیان همسر او این مسئله را از بیخ و بن تکذیب کند.
تاریخ انتشار : 11 دی 1393

برگزاری تحصن کارکنان فدراسیون فوتبال در حمایت از مهدی محمدنبی چندان هم بی حاشیه نبود و اخبار بعد از یک روز حکایت از یک درگیری فیزیکی در جریان این تحصن دارند. درگیری که البته چندان به نبی ارتباطی ندارد اما پای مربی سابق تیم ملی امید را به ماجرا باز می کند.
به گزارش تابناک، روز گذشته کارمندان فدراسیون فوتبال در حمایت از مهدی محمدنبی در مقابل دفتر علی کفاشیان تحصن کردند. بعد از وزیده شدن نسیم تغییرات در فدراسیون فوتبال و برکناری یکی دو مهره کلیدی اخبار از برکناری قریب الوقوع نبی حکایت دارند. حتی نام علیرضا اسدی هم به عنوان جانشین او در رسانه ها منتشر شده و همه منتظرند تا دیر یا زود نبی هم از کفاشیان جدا شود. پیچیدن این خبر در کنار برکناری هاشمیان، شجاعی و آیت اللهی موجب شدت تا روز گذشته کارکنان فدراسیون فوتبال دست به یک تحصن بزنند که در خودجوش بودن یا نبودن آن تردیدهایی وجود دارد. اما برگزاری این تجمع در مجموع منجر به یک درگیری فیزیکی زشت در ساختمان فدراسیون فوتبال شد.
صبح امروز بود که خبر کتک کاری هومن افاضلی با یک کارمند زن فدراسیون فوتبال در رسانه ها منتشر شد و این مسئله موجب شد تا زهره هراتیان همسر او در گفت وگو با سایت کاپ این مسئله را از بیخ و بن تکذیب کند و اعلام کند افاضلی به دلیل ناراحتی که از ماجرای تیم امید دارد اصلا پایش را هم در فدراسیون فوتبال نمی گذارد.
پیگیری های خبرنگار تابناک از کارمند زن فدراسیون فوتبال اما چیز دیگری را هویدا می کند. خانم «الف» که روز گذشته توسط هومن افاضلی مورد ضرب وشتم قرار گرفته صراحتا اعلام می کند که افاضلی به او سیلی زده و دوربین های مداربسته فدراسیون این ماجرا را ضبط کرده اند و الان در اختیار حراست قرار دارد و حتی اگر مسئولان فدراسیون اجازه بدهند امکان پخش آن هم وجود دارد.
خانم «الف» جزئیات ماجرا را چنین شرح می دهد:
روز گذشته کارمندان فدراسیون فوتبال که از خبر برکنار آقای نبی ناراحت بودند در مقابل دفتر آقای کفاشیان تحصن کردند تا اعتراض خودشان را به برکناری ایشان نشان بدهند. خانم هراتیان هم مدام برای انجام کارهایشان به دفتر آقای کفاشیان آمد و شد داشتند و در این بین آقای کفاشیان و نبی برای کارمندان سخرانی کردند و تحصن خاتمه یافت.
کمی بعد من در دفتر خودم که مقابل دفتر آقای نبی قرار دارد با دو تن از کارمندان در حال گفت وگو بودم که خانم هراتیان در حالی که از مقابل ما رد می شدند کارمندان تحصن کننده را «بی شعور» خطاب کرد که این مسئله با انتقاد من و چند تن از کارمندان مواجه شد.
کمی بعد از این ماجرا بود که به یکباره صدای عربده کشی یک نفر در اتاق من شنیده شد که خیلی باعث تعجب بود. چون اساسا من در دفترم با ارباب رجوع سروکار ندارم. تا به خودمان آمدیم آقای افاضلی خیلی عصبانی وارد دفتر شدند و من را به دیوار چسباندن و به صورت من سیلی زدند و گفتند که چرا به همسر من فحاشی کردی! در حالی که همه کارکنان شوکه شده بودن آقای افاضلی را به زور در حالی که باز هم تلاش می کرد به من حمله کند را از اتاق خارج کردند.
من تعجب می کنم که خانم هراتیان چگونه این مسئله را از بیخ و بن تکذیب می کنند در حالی که دوربین های مدار بسته فدراسیون همه چیز را ضبط کرده و یک نسخه از آن هم الان در اختیار حراست قرار دارد.
اظهارات این کارمند فدراسیون فوتبال در حالی است که زهره هراتیان بعد از رسانه ای شدن این ماجرا در گفت وگو با خبرگزاری فارس اساسا روایت دیگری از این ماجرا ارائه داده که در آن هیچگونه برخورد فیزیکی میان افاضلی و کارمند فدراسیون صورت نگرفته است.

منبع:تابناک

جزئیات ماجرای کتک کاری هومن افاضلی و کارمند زن فدراسیون

جزئیات ماجرای کتک کاری هومن افاضلی و کارمند زن فدراسیون
: امتیاز : 3.9 تعداد رای : 61
این مطلب مفید بود ؟
48 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف