نمناک فرهنگ و هنرچهره ها پاسخ آزاده نامداری به دعوا برسر عکس کتک خورده از فرزاد حسنی
پاسخ آزاده نامداری ، دعوای آزاده نامداری
آزاده نامداری بعد از انتشار عکس کتک خورده اش از فرزاد حسنی در اینستاگرامش با نظرها و حتی دعواهای کاربران مواجه شد و بعد از حذف عکس , پیام و عکسی برای پاسخ به آنها منتشر کرد .
تاریخ انتشار : 4 فروردین 1394

فرزاد حسنی آزاده نامداری را کتک می زد - آزاده نامداری با صورتی کتک خورده از فرزاد حسنی - انتشار عکس آزاده نامداری با صورتی زخمی و... اینها تیترهایی هستند که این روزها سیل بازدیدکنندگان در دنیای مجازی را به همراه دارند اما در اینستاگرام آزاده نامداری چه خبر است؟

 پستی که خانم مجری چند ساعت بعد حذف کرد، اما حاشیه هایش همچنان باقیست. ماجرا از وقتی شروع شد که صفحه ی منصوب به آزاده نامداری عکسی از صورت کتک خورده اش را در صفحه ی شخصیش منتشر کرد. از ظاهر عکس بدون اینکه مطلبی گفته شود مشخص است ماجرا از کجا آب می خورد و چه چیزی باعث شده صورت خانم مجری متاسفانه به این روز بیفتد. کاربران در زیر پست هم شروع کردن به دلداری، همدردی و برخی هم به جان هم افتادن و فحاشی کردن…

 

آزاده نامداری  
 
 
این عکس و اتفاق اگر واقعی باشد، هیچکسی نمی تواند طرف مقابل را محکوم نکند، اما چرا باید عکس مربوط به گذشته در ایام نوروز که روزهای محبت و بخشش و شادی است منتشر شود؟! چرا باید فضایی پیش بیاید تا شایعات بیشتری دامن زده شود..؟! مگر غیر از این است که این دو مجری و بازیگر عزیز از شایعات فضای مجازی گله داشتند… چرا باید این تصاویر در شبکه های اجتماعی دست به دست شود و زندگی خصوصی افراد معرض قضاوت های مختلف قرار بگیرد؟! پستی که بعد از چند ساعت حذف می شود و صاحب صفحه محبور می شود در پستی دیگر از برخورد کاربران گله کند… آیا این ضرب المثل اینجا به کار نمی آید؟! از ماست که بر ماست
 
 اینستاگرام آزاده نامداری

پاسخ آزاده نامداری به دعوا برسر عکس کتک خورده از فرزاد حسنی

پاسخ آزاده نامداری به دعوا برسر عکس کتک خورده از فرزاد حسنی
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 2468
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/ن
این مطلب مفید بود ؟ 2125 343
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف