نمناک سرگرمیدیدنی ها کتک خوردن پسر جوان از مجسمه آزادی! + تصاویر
مجسمه آزادی ، عکس مجسمه آزادی
مردی که با گریم و لباس مجسمه آزادی در میدان تایمز در نیویورک برای بی بضاعتان و بی خانمانان این شهر از عابرین پول جمع آوری می کرد با حرکتی عجیب همگان را غافل گیر کرد.

رفتار عجیب مجسمه آزادی

رفتاری که از مجسمۀ آزادی در لحظه ای دور از ذهن منجر به مجروح شدن مردی شد که گمان می کرد سارق است.

مردی که با گریم و لباس مجسمه آزادی در میدان تایمز در نیویورک برای بی بضاعتان و بی خانمانان این شهر از عابرین پول جمع آوری می کرد در حرکتی دور از ذهن منجر به مجروح شدن فردی شد که گمان میکرد به قصد سرقت به جعبه کمک های مردمی نزدیک شده است.

پسر مجسمه نما با وارد کردن ضربه ای با پا به صورت جوان نگون بخت که قصد قرار دادن کاغذی را درون جعبه داشت به شدت مجروح کرد.
پس از حضور پلیس و گفته های شاهدین مشخص شد پسر جوان که نامش بنا به در خواستش در خبرگزاری ها فاش نشده قصد سرقت نداشته و تنها به منظور انداختن کاغذی درون جعبه به آن نزدیک شده است.
به گفته کارشناسان هنرمندان خیابانی معمولا نادیده گرفته می شود و در بیشتر موارد مورد آزار و اذیت سایرین قرار می دهد. این فیلم تکان دهنده نشان می دهد آنها می توانند فوق العاده به سرعت حرکت می کند زمانی که لازم است.
 
مجسمه آزادی
 
مجسمه آزادی
 
مجسمه آزادی
مجسمه آزادی
مجسمه آزادی

کتک خوردن پسر جوان از مجسمه آزادی! + تصاویر

کتک خوردن پسر جوان از مجسمه آزادی! + تصاویر
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 24
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 15 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف