نمناک ورزشگوناگون کتک خوردن تماشاگر ایرانی در سیدنی + تصاویر
تماشاگر ایرانی ، تماشاگران ایرانی
تماشاگر ایرانی از سوی یک عراقی و پلیس استرالیا مورد ضرب و شتم قرار گرفت. این تماشاگر ایرانی با در دست داشتن پرچم ایران در ورزشگاه محل مسابقه تیم های کره جنوبی و عراق موجب خشم عراقی ها شد.

 تماشاگر ایرانی که با در دست داشتن پرچم ایران در ورزشگاه با حمایتش از تیم ملی فوتبال ایران موجب خشم تماشاگر عراقی شد توسط یک عراقی و پلیس استرالیا مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

پس از مسابقه جنجالی مرحله یک چهارم نهایی تیم های ملی ایران و عراق وصعود پر حرف و حدیث تیم عراق به مرحله نیمه نهایی امروز از ساعت 12:31 تیم های کره جنوبی و  عراق در این مرحله به مصاف یکدیگر رفته اند.

در حاشیه این دیدار یک تماشاگر ایرانی با پرچم ایران وارد ورزشگاه شد که پلیس با او درگیر شده و به همین خاطر وی را کتک زدند. ماجرا از این قرار است که این تماشاگر ایرانی روی سکوها آمده و پرچم ایران را به اهتزاز در آورد که ابتدا تماشاگران عراق با وی درگیر شده و سپس پلیس به نفع آنان وارد درگیری شد.

 باعث تاسف است که یک تماشاگر ایرانی در ورزشگاه محل مسابقات جام ملت های آسیا به خاطر برافراشتن پرچم کشورش و بدون ایجاد کوچکترین مشکلی مورد ضرب و شتم پلیس میزبان قرار می گیرد و در رخداد چنین حوادث زننده ای است که بیش از هر زمان دیگری نداشتن نفوذ و نماینده در مجامع بین المللی از کشورمان تاسف را به دنبال می آورد.

 عکس های اختصاصی این ماجرا که توسط افشین فوادی برای سایت برنامه نود در ورزشگاه ANZ سیدنی شکار شده است را می بینید:

 کتک خوردن تماشاگر ایرانی
 
صدمه به تماشاگر ایرانی
 
ضرب و شتم تماشاگر ایرانی در ورزشگاه سیدنی
 
تماشاگر ایرانی در ورزشگاه سیدنی

کتک خوردن تماشاگر ایرانی در سیدنی + تصاویر

کتک خوردن تماشاگر ایرانی در سیدنی + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 47
برگرفته از نود /ن
این مطلب مفید بود ؟ 45 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف