نمناک اخبارجامعه کتک خوردن دزد مسلح از مغازه دار تهرانی + عکس
دزد مسلح ، دزدی در تهران
مغازه دار تهرانی هنگام مشاهده دزد مسلح از قلابی بودن کلت وی مطلع میشود و سارق را ناکام می گذارد.
تاریخ انتشار : 3 تیر 1396

کتک زدن دزد مسلح توسط مغازه دار تهرانی

دزد مسلح که شبانه به مغازه های تهران دستبرد می زد، پس از ناکامی در آخرین سرقتش از سوی مرد مغازه دار کتک مفصلی خورد. 

 

 

دزدی در تهران

چندی پیش مردی با حضور در شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران از پسری جوان به اتهام سرقت Stealing از مغازه اش شکایت کرد.

شاکی به قاضی Judge رستمی گفت:بعد از رفتن آخرین مشتری مغازه ام درحال جمع آوری وسایلم بودم تا با بستن مغازه به خانه بازگردم. پسری جوان درحالی که قمه ای به دست داشت وارد مغازه ام شد. او همه جا را به هم ریخت و با تهدید از من خواست هر چه پول دارم، تحویلش دهم در غیر این صورت بلایی سرم می آید .

وی افزود:پیش از آن که با داد و فریاد همسایه ها را خبر کنم، او پول های داخل مغازه را همراه کارت بانکی ام و رمز آن سرقت کرد و متواری شد. همان شب با پلیس Police تماس گرفتم و به آنها اطلاع دادم. روز بعد که رفتم حسابم را در بانک مسدود کنم، متوجه شدم سارق هشت میلیون تومان موجودی حسابم را برداشت کرده است.

همزمان با این شکایت، تحقیقات ماموران اداره پنجم پلیس آگاهی تهران برای دستگیری این سارق ادامه داشت تا این که صاحبان مغازه و سوپرمارکت های دیگری در تهران با حضور در پلیس آگاهی شکایت هایی مشابه مطرح کردند.

جست وجوها ادامه داشت تا این که روز های پایانی هفته گذشته مردی مغازه دار با پلیس تماس گرفت و از سرقت مسلحانه ناموفق از مغازه اش خبر داد. ماموران زمانی که برای بررسی ماجرا به مغازه این مرد رفتند، متوجه شدند پسری جوان درحالی که سلاح کلتی به دست داشته، وارد مغازه شده و صاحب آن را به مرگ تهدید کرده است. صاحب مغازه در همین موقع با سارق درگیر شده و وی را در اجرای نقشه سرقت ناکام گذاشته است. او وقتی متوجه شد کلت دزد The Thief قلابی است، با میله آهنی ضربه ای به سر سارق می زند که او فرار Escape می کند.

در ادامه جست وجوهای پلیسی هویت سارق که متهم سابقه دار بود به دست آمد و او چند روز پیش همراه پسرخاله اش بازداشت شد.

متهم اعتراف کرد که از یک سال پیش دزدی ها را انجام داده است؛ پسرخاله ام در سرقت ها همراهم نبود و شاکیان دروغ می گویند همدست دارم.

با اعتراف این متهم و انکار پسرخاله اش به همدستی با او در سرقت ها، تحقیقات پلیسی برای رازگشایی از این سرقت ها ادامه دارد.

 

 

کتک خوردن دزد مسلح از مغازه دار تهرانی + عکس

کتک خوردن دزد مسلح از مغازه دار تهرانی + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از رکنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف