نمناک اخبارجامعه فرود اضطراری هواپیما بخاطر کتک زدن مهماندار زن + تصاویر
مهماندار زن ، کتک کاری مسافر و مهماندار زن
کتک کاری یکی از مسافران مرد با مهماندار زن و درگیری شدید داخل کابین هواپیما خلبان را مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه استانبول کرد.
تاریخ انتشار : 26 دی 1395

کتک کاری با مهماندار زن باعث فرود اضطراری شد

سیلی زدن مسافر مرد به مهماندار زن و سپس درگیری وی با یک مسافر مرد دیگر باعث فرود اضطراری هواپیما در فرودگاه استانبول شد. در این تصاویر مشاهده می شود که ابتدا یک مسافر میانسال با زدن سیلی به صورت مهماندار زن هواپیما موجب درگیری می شود که در ادامه یک مسافر جوان دیگر به حمایت از مهماندار زن با وی وارد درگیری می شود.

یکی از مسافران این پرواز در این خصوص گفت:" این درگیری زمانی آغاز شد که یک مسافر میانسال شروع به داد زدن و فحش دادن به یک زوج جوان کرد. سپس مهماندار هواپیما تلاش کرد که این مسافر را آرام کند که ناگهان وی سیلی محکمی به صورت این مهماندار زد و در همین لحظه یک مرد جوان برای حمایت از مهماندار وارد درگیری شد.بعد از فرود هواپیما در فرودگاه استانبول 4 مامور امنیتی وارد هواپیما شدند و این مرد را از هواپیما خارج کردند.مرد جوان بسیار مودب و یک قهرمان بود.

گفتنی است این هواپیما از بیروت لبنان به مقصد لندن پرواز می کرد که بدلیل بالاگرفتن این درگیری خلبان آن مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه استانبول ترکیه شد.

تصاویر منتشر شده از درگیری داخل هواپیما به دلیل سیلی خوردن مهماندار زن

مهماندار زن

سیلی زدن به مهماندار زن هواپیما را به هم ریخت

مهماندار زن

مهماندار زن

کتک کاری و درگیری دو مرد به خاطر مهماندار زن هواپیمای در ترکیه

فرود اضطراری هواپیما بخاطر کتک زدن مهماندار زن + تصاویر

فرود اضطراری هواپیما بخاطر کتک زدن مهماندار زن + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف