نمناک اخبارحوادث کتک خوردن وحشیانه زن از شوهر و هوویش
کتک خوردن زن از شوهر ، کتک خوردن زن
ماجرای کتک خوردن زن بینوا زمانی مورد توجه بیشتر قرار گفت که او با صورتی مجروح درخواست کمک کرد . به گفته وی شوهر و هوویش به همراه 10 نفر از کارمندان یک شرکت او را به قصد کشت مورد ضرب و شتم قرار دادند.
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1395

کتک خوردن زن چینی از شوهر و همسر جدید شوهرش

زن چینی که از سوی شوهر و هوویش بشدت هدف ضرب و شتم قرار گرفته با انتشار تصاویر مجروح شدن خود از مسئولان و مردم درخواست کمک کرده است.

کتک خوردن زن

کتک خوردن زن از هوویش در محل کار همسرش

«جینگ» که مادر دو فرزند است در تحقیقات گفت که شوهرش هیچ هزینه ای برای نگهداری فرزندانش به وی پرداخت نکرده و هنگامی که از او درخواست پول کرده به همراه همسرجدیدش و 10 نفر از کارمندانش او را به باد کتک گرفته اند.این زن تصاویری از صورت مجروحش را برای درخواست کمک های مالی در فضای مجاز منتشر کرده است.وی ادعا کرده شوهرش پس از سالها زندگی مشترک وی و دو فرزندش را رها کرده و با زن جوان دیگری زندگی جدیدی را آغاز کرده است. زن چینی گفته بارها قبل از جدا شدن از وی «جینگ» را کتک زده است. شوهر این زن پس از ضرب و شتم همسرش از سوی پلیس محلی در استان سیچوان برای مدتی کوتاه بازداشت اما خیلی سریع آزاد شده است.

کتک خوردن وحشیانه زن از شوهر و هوویش

کتک خوردن وحشیانه زن از شوهر و هوویش
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 8
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف