نمناک اخبارحوادث دانش آموزی بخاطر ندادن شهریه کتک خورد و اخراج شد
دانش آموز ، شهریه
روز گذشته دانش آموزی به دلیل پرداخت نکردن شهریه نه تنها از مدیر مدرسه سیلی خورد، بلکه از دبیرستان هم اخراج شد.
تاریخ انتشار : 20 آبان 1395
بازدید : 1,660 نفر

سیلی زدن و اخراج یک دانش آموز بخاطر شهریه

خبرگزاری ایسنا در خبری درباره برخورد نامتعارف مسئولان یک مدرسه با دانش آموزی آورده است:میزبان پدری دانش آموزی بودیم که مدعی شد روز گذشته فرزندش به دلیل پرداخت نکردن شهریه نه تنها از مدیر مدرسه سیلی خورده، بلکه از دبیرستان هم اخراج شده است.

پدر این دانش آموز صبح امروز در حالیکه پرونده فرزندش را در دست داشت در نمایشگاه مطبوعات گفت:روز گذشته فرزندم که در رشته کامپیوتر هنرستانی در ناحیه 18 آموزش و پرورش تحصیل می کند به دلیل نپرداختن شهریه 300 هزار تومانی از سوی مدیر مدرسه فراخوانده می شود و پس از آنکه نمی تواند در مورد نپرداختن شهریه اش به مدیر توضیح دهد از سوی مدیر سیلی خورده و از مدرسه اخراج می شود.

دانش آموز

سیلی خوردن دانش آموز بخاطر شهریه

وی با بیان اینکه پس از اطلاع از این موضوع نزد مدیر رفته و از او در خصوص این موضوع پرس و جو کردم ادامه داد:مدیر مدرسه در حضور دو دانش آموز دیگر پرونده فرزندم را به من داد و گفت که هر وقت پول داشتید و توانستید شهریه 300 هزار تومانی را بدهید به مدرسه برگردید.

وی با بیان اینکه من یک کارگر ساده هستم و در تامین اجاره منزل و معیشت روزانه با مشکل مواجه هستم گفت:فرزند من رشته کامپیوتر درس می خواند اما نتوانستم حتی در خرید کتاب های مورد نیازش هم به او کمک کنم به همین دلیل این دانش آموز که نمره انضباط آن در کارنامه خوب عنوان شده و تا کنون مشکل درسی نیز نداشته از مدرسه اخراج شده است.

این پدر افزود:مسئولان آموزش و پرورش باید در مورد رفتار این مدیر و سیلی زدنش به فرزندم و همچنین اخراج به دلیل نپرداختن شهریه 300 هزار تومانی پاسخگو باشند.

دانش آموزی بخاطر ندادن شهریه کتک خورد و اخراج شد

دانش آموزی بخاطر ندادن شهریه کتک خورد و اخراج شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف