نمناک اخبارجامعه جزئیات کتک زدن پزشک، پرستار و زن باردار در بیمارستان سوسنگرد
بیمارستان سوسنگرد ، بیمارستان شهید چمران سوسنگرد
در پی دو بار حمله به اورژانس و بیمارستان چمران سوسنگرد، پزشک و پرستار و زن باردار مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.
تاریخ انتشار : 26 آذر 1394

جزئیات حمله اراذل و اوباش به بیمارستان سوسنگرد

طی شنیده های مبنی بر حادثه حمله به بیمارستان چمران سوسنگرد، دکتر "س" از پزشکان مضروب این حادثه در توضیح این رخداد تلخ به تسنیم گفت:چطور می شود یک حادثه در اصفهان که واقعاً هم محکوم است تمام رسانه های داخلی تا رسانه های بیگانه به آن می پردازند ولی حمله به کادر پزشکی بدون سر و صدا ختم می شود.

بیمارستان سوسنگرد

وی در تشریح این حادثه عنوان کرد:یک خانم باردار در دوره سه ماهگی را به اورژانس این بیمارستان آورده بودند و به دلیل مراقبت های لازم باید 24 ساعت این مادر مورد نگهداری و مراقبت قرار می گرفت که در یک اتفاق عجیب افرادی از خانواده این زن بادار در وسط اورژانس او را کتک زدند.

بیمارستان سوسنگرد

این پزشک که به صورت جهادی به همراه 3 نفر دیگر از تهران به سوسنگرد بیمارستان آمده است ولی برای اورژانس این بیمارستان قرادادی کار می کند، توضیح داد:متأسفانه در این مناطق واقعاً رفتارهای عجیبی از برخی افراد دیده می شود به طوریکه با کلاشینکف وارد بیمارستان می شوند و کسی نیست جلوی آنان را بگیرید، متاسفانه این حادثه حمله به اورژانس بیمارستان به دلیل عدم وجود ماموران نیروی انتظامی ادامه یافت و در ساعت 1:45 بامداد نیز افراد شروری که حالت مستی و غیرطبیعی هم داشتند بار دیگر به اورژانس حمله ور شدند و این بار بنده، یک پرستار و یک خدمه به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند.

وی ادامه داد:متأسفانه آنقدر وضعیت غیر عادی این افراد وخیم بود که از کتک زدن بنده نیز فیلمبرداری کردند و وقتی تلفن همراه این فرد را گرفتم چنان مورد ضرب و شتم دوباره قرار گرفتم که لباس هایم پاره شد.

این پزشک با بیان اینکه ما به درخواست نیاز این بیمارستان و به دلیل نبود پزشک به خاطر شرایط قومی این منطقه داوطلبانه به این بیمارستان آمده ایم، خاطرنشان کرد:واقعاً سئوال ما این است که چرا وقتی شرایط چنین مناطقی به این صورت است نیروی انتظامی پوشش مناسبی نمی دهد و یا حداقل یک یا دو مأمور جلوی بیمارستان نمی گذارد و وقتی هم که به بیمارستان حمله شد و ما مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودیم با تماسی که با نیروی انتظامی داشتیم در نهایت پس از 30 دقیقه مأموری آمد و صورت وضعیت کرد.

بیمارستان سوسنگرد ، جزئیات درگیری در بیمارستان سوسنگرد

جزئیات کتک زدن پزشک، پرستار و زن باردار در بیمارستان سوسنگرد
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 32
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 26 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف