نمناک ورزشگوناگون کتک زدن سرمربی نفت بعد از تمرین!
سرمربی نفت ، مربی نفت مسجدسلیمان
باز هم یک حاشیه زشت دیگر در پرونده لیگ دسته یک ثبت شد. فرزاد حافظی سرمربی نفت نفت مسجد سلیمان بعد از پایان تمریناتش توسط عده ای ناشناس مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 12 آبان 1394
بازدید : 4,007 نفر

ضرب و شتم سرمربی نفت

روز گذشته(دوشنبه) پس از تمرین تیم نفت مسجد سلیمان ، افرادی ناشناس فرزاد حافظی سرمربی این تیم را به باد کتک گرفتند که هنوز انگیزه و دلیل آنها برای این کار مشخص نشده است.

فرزاد حافظی

فرزاد حافظی مربی نفت مسجد سلیمان

گفتنی است امروز نفت مسجدسلیمان میزبان پارسه تهران خواهد بود.نفت مسجدسلیمان با ١٣ امتیاز و یک بازی کم تر ١١م جدول قرار گرفته است.

فرزاد حافظی درباره اتفاقات دیروز این چنین گفت:پس از تمرین و در حالی که قصد داشتیم به خوابگاه تیم برویم اما چند نفر جلوی ماشین من را گرفتند و مضروبم کردند. 

سرمربی نفت مسجدسلیمان در ادامه گفت:من به پزشک قانونی رفتم و از این آدم ها شکایت کردم.ساعتی پس از این اتفاق به من پیامک دادند و گفتند که عده ای از مسیولان آنها را به این مار وا داشته اند.من می دانم چه کسانی پشت این ماجراها هستند. 

فرزاد حافظی درباره تیمشان گفت:من تنها دوهفته قبل از شروع لیگ کارم را شروع کردم ،آنهم زمانی که هیچکس این تیم را قبول نمی کرد. من به عشق شهرم و هوادارنمان این مسیولیت را پذیرفتم.هواداران شرایط واقعی تیم ما را می دانند. 

وی در ادامه گفت:١٧ جوان مسجدسلیمانی را در تیمم قرار داده ام که پشتوانه ای برای ما باشند.جایگاه ما در جدول با توجه به بودجه و یک بازی کمتر خوب است و تلاش می کنیم بهتر شود.تیم من بدون مهاجم این چنین نتیجه گرفته است، اگر یک مهاجم خوب داشتم اکنون جز٤ تیم صدر بودیم. 

حافظی در انتها گفت:انتظار حمایت از مسیولین دارم،همانگونه که از عبدالله ویسی در استقلال خوزستان حمایت شد.این تیم را من بسته ام و با من نتیجه می گیرد.من بازهم مشکلی با هواداران نفت ندارم، بعضی که با آمزن من منافعشان به خطر افتاده این کار هارا می کنند.این اتفاقات نمی دانم چرا همیشه نزدیک نیم فصل می افتد.

سرمربی نفت ، ضرب و شتم سرمربی نفت مسجد سلیمان

کتک زدن سرمربی نفت بعد از تمرین!
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 18
برگرفته از ورزش 3-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 8
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف